wrapper

اخبار فرهنگی و اجتماعی

اولین جلسه کارگروه وقف ستاد ملی بازآفرینی شهری در سالن جلسات سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد 

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران، در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رییس  سازمان اوقاف و امور خیریه در باب اهمیت و احیاء و باززنده سازی بافت فرسوده و توضیحاتی از منظر قوانین و مقررات اوقاف سخنانی بیان نمودند .

در  ادامه ، دکتر مجید  روستا عضو هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و حجت الاسلام حاتمی رئیس کارگروه وقف ستاد ملی بازآفرینی شهری در خصوص بررسی سیاستها و راهبردهای این کارگروه و نیز آئین نامه داخلی کارگروه مطالبی را ارائه کردند.

در پایان این نشست  یکی از پروژه های موفق که با مشارکت شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و سازمان اوقاف امور خیریه که در اطراف حرم مطهر رضوی در شهر مقدس مشهد در  حال انجام می باشد ؛ مورد  بررسی و ارزیابی قرار گرفت  .

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today657
Yesterday2209
Total246159

Visitor Info

  • IP: 50.19.34.255

1396-12-06

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir