wrapper

اخبار استانی

جایزه دادمان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به دلیل بهسازی محله همت‌آباد و تملک و احیای کارخانه ریسباف موفق به اخذ جایزه پروژه برتر از جایزه دادمان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، اختتامیه دومین همایش جایزه دادمان با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این همایش حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به دلیل انطباق پروژه بهسازی محله همت‌آباد و تملک و احیای کارخانه ریسباف اصفهان با اصول ارزشی جایزه دادمان، موفق به اخذ جایزه پروژه برتر از جایزه دادمان شد.

دومین همایش تقدیر از چهره‌های ماندگار و برترین‌های راه و شهرسازی با هدف انتخاب و تقدیر از نقش‌آفرینان پیشرو در توسعه زیرساخت‌های راه و شهرسازی ایران و ارتقای شأن و جایگاه متخصصین کشور در اسفندماه امسال با حضور مقامات وزارت راه و شهرسازی، مسئولین ذی‌ربط و نخبگان این حوزه در سالن اجلاس سران برگزار شد و طی آن ضمن تقدیر از چهره‌های ماندگار، پروژه‌های شاخص انتخاب شده و موردتقدیر قرار گرفتند.

در این راستا و به منظور ارتقایشان و جایگاه متخصصین کشور و به منظور ارج نهادن به خلاقیت و پویایی نخبگان و نهادینه ساختن فرهنگ تجلیل از فعالین پیشرو در عرصه راه و شهرسازی پس از بررسی‌های دقیق توسط کمیته داوران و با توجه به انطباق پروژه بهسازی محله همت‌آباد و تملک کارخانه ریسباف با اصول ارزشی جایزه دادمان، این پروژه به عنوان پروژه برتر در دومین دوره همایش جایزه دادمان انتخاب شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today1094
Yesterday1235
Total668358

Visitor Info

  • IP: 54.86.132.30

1398-04-03

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir