wrapper

اخبار استانی

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور عملیات اجرایی همزمان پروژه‌های طرح بازآفرینی شهری در استان کرمان را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری، محمد نهاوندیان دیروز در جریان سفر به استان کرمان، در جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار این استان، دستور افتتاح همزمان طرح اصلاح روشنایی محله کلرود جیرفت و آغاز عملیات اجرایی همزمان ساخت واحدهای مسکونی در کوچه امیریه رفسنجان را در راستای برنامه ملی مسکن امید و طرح بازآفرینی شهری از طریق ویدئو کنفرانس صادر کرد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد که این طرح بتواند شرایط را برای زندگی عزتمندانه و با شرافت مردم این مناطق بیش از پیش فراهم کند.

نهاوندیان همچنین در این سفر در بازدید از دفتر تسهیل گری و توسعه محلی شهر کرمان گفت: دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی به عنوان نهادی واسط در توسعه اجتماع محور باید بازخوردهای عمومی را به بدنه دولت منتقل و زمینه قانونگذاری های مناسب را فراهم کنند.

او بیان کرد: هدف دولت رسیدن به معیارهای توسعه با مشارکت اجتماعی و در چارچوبی از مسئولیت اجتماعی است که این دفاتر می توانند به عنوان یکی از محورهای فعالیت باشند.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today630
Yesterday811
Total553909

Visitor Info

  • IP: 18.206.175.155

1397-11-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir