wrapper

اخبار استانی

 پژمان با تاکید بر ضرورت حمایت سمن ها در راستای ارتقای توانمندی اقتصادی ساکنان محلات فرسوده و ناکارآمد، گفت: باید فضایی برای تولید و عرضه کالاهای این افراد در محلات فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سیدمحمد پژمان، معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از دفتر تسهیل‌گری محله "انجیراب و افسران" شهر گرگان با تاکید بر لزوم مهارت آموزی به ساکنان محلات فرسوده، اظهارکرد: باید مکانی برای آموزش ساکنان محلات هدف بازآفرینی شهری فراهم و همچنین فضایی برای اشتغال افراد در این مناطق ایجاد شود تا آن دسته از ساکنان محلات و بافت‌های فرسوده که در منازل خود امکان اشتغال ندارند، در این فضا بتوانند فعالیت کنند. همچنین باید فضای وسیع تری در چند شاخه و رشته ایجاد شود تا افراد بتوانند بدون پرداخت هزینه دور هم جمع شوند و فعالیت اقتصادی انجام دهند.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، خاطرنشان کرد: باید امکان عرضه کالاها هم بدون پرداخت هزینه برای ساکنان محلات مورد هدف بازآفرینی شهری فراهم شود تا رفت و آمد در این مناطق به رونق و بهبود وضعیت ساکنان آن بینجامد.

پژمان با اشاره به حمایت برخی از سازمان ها از مددجویان و افراد تحت پوشش خود، بیان کرد: اگر ساکنان بافت‌های فرسوده تحت پوشش این سازمان ها نباشند، بعید است برنامه‌هایی برای توانمندسازی این افراد تدارک دیده شده باشد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today139
Yesterday567
Total817490

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-08

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir