wrapper

اخبار استانی

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی از توزیع 10 هزار نسخه کتاب و بازی فکری حاوی تصاویر و پیام های آموزشی برای کودکان محلات هدف بازآفرینی شهرهای بجنورد و شیروان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، جواد عمادیان فر، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی اظهار کرد: به استناد بندهاي چ و د ماده 7 اساسنامه شرکت بازآفرینی شهری ایران، فعاليت در زمينه آموزش و ترويج يكي از وظايف مهم این شرکت است.

وی با بیان اینکه سالانه بخشی از اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری ایران در جهت توانمندسازی اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی محلات ناکارآمد استان اختصاص پیدا می کند، گفت:  به منظور نهادينه كردن سياست هاي شركت بازآفريني شهري در سطوح مختلف و پشتيباني از اقدامات عملياتي در راستاي وظايف محوله، مجموعه اي از اقدامات نرم افزاري در محورهاي آموزش و ترويج از سوی دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی شرکت باز آفرینی شهری ایران به ادارات کل راه و شهرسازی محول شده است.

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی همچنین از طراحی و  چاپ پنج هزار کتاب ترویجی - فرهنگی  و پنج هزار بازی فکری با تصاویر و پیام های آموزشی برای کودکان محلات هدف بازآفرینی شهری و تشویق به مشارکت آنها در باز آفرینی محیط زندگی خود، خبر داد و افزود: با همکاری معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری بجنورد و شیروان و دفاتر تسهیلگری مستقر در محلات هدف و بین کودکان این محلات توزیع خواهد شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today19
Yesterday638
Total811823

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-11-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir