wrapper

اخبار استانی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، در نشست ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان خراسان شمالی گفت: اجرای ۲ هزار طرح بازآفرینی شهری در محلات هدف سراسر کشور در دست پیگیری است که با بهره برداری از آن، کیفیت زندگی شهروندان ارتقاء خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، سید محمد پژمان با بیان اینکه با اجرای طرح های بازآفرینی شهری، کیفیت زندگی شهروندان ساکن در محلات هدف بهسازی و نوسازی، افزایش می یابد، اظهارداشت: واقعیت این است که تمامی نقاط و بخش های مختلف محلات هدف بازآفرینی در شهرهای  مختلف استان خراسان شمالی، نیاز به انجام اقدامات ویژه دارند.

او  تصریح کرد؛ بازآفرینی شهری، کاری گسترده است و در این زمینه باید تمام دستگاه های عضو ستاد بازآفرینی شهری، نقش موثرتری در ا ین حوزه داشته باشند.

پژمان با اشاره به اینکه تاکنون بخش بسیار ناچیزی از اهداف و اقدامات بازآفرینی شهری محقق شده است، اظهارداشت: خارج شدن از این وضعیت نیازمند اهتمام عموم و انسجام میان دستگاه ها است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره نگرانی ها از پایین بودن سقف تسهیلات اجرای واحدهای مسکونی، اظهارداشت: هیچ نگرانی برای سقف تسهیلات وجود ندارد، به ازای هر واحد مسکونی در بافت فرسوده، ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار تسهیلاتی یارانه دار پرداخت می شود.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today63
Yesterday965
Total760594

Visitor Info

  • IP: 3.94.129.211

1398-09-17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir