wrapper

اخبار سایر رسانه ها

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از  خبرگزاری صداوسیما ،داریوش قنبری با اشاره به موضوع هایی مانند احتمال بروز زلزله که به تازگی در مردم تهران دلهره ایجاد کرده است، گفت: شهرداری تهران دارای یک ستاد مقابله با بحران است که تعدادی از متخصصان ژاپنی در آنجا حضور پیدا کرده و به اظهارنظر در مورد وضعیت گسل‌ها پرداختند که در پی آن اماکن پرخطر شناسایی شد

وی افزود: قرار است تراکم‌فروشی در این مناطق ممنوع شود و مجوز بلندمرتبه‌سازی در محدوده گسل‌ها صادر نشود و این طرحی است که به طور جدی در حال پیگیری داریم.

قنبری  با اشاره به اینکه باید به فکر آینده تهران باشیم، گفت: تحکیم بناهای در حال ساخت و ترمیم بافت‌‎های فرسوده از مواردی است که در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، از سوی دیگر شهرداری بنا دارد تا بعد از این با سختگیری بیشتر اقدام به صدور مجوز برای ساخت بناها کرده و بر روند ساخت و سازها نظارت جدی داشته باشد، همچنین مقاوم‌سازی ساختمان‌های موجود باید مورد توجه قرار بگیرد.

معاون پارلمانی شهردار تهران خاطرنشان کرد: شهردار تهران اقداماتی را در پی تعامل با برخی از نهادهای حاکمیتی در کشور انجام داده که با استفاده از ظرفیت‌های ملی و همکاری مجلس و دولت برای ترمیم بافت‌های فرسوده اقدام کنیم که در پی آن با بروز هر گونه حادثه، خسارات احتمالی به حداقل برسد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today181
Yesterday654
Total759747

Visitor Info

  • IP: 3.95.131.208

1398-09-16

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir