wrapper

اخبار سایر رسانه ها

مدیر ستاد بحران منطقه ۱۲ شهرداری تهران گفت: در این منطقه حدود ۲ هزار ملک ناایمن شناسایی که البته تعدادی از آنها به دست خود مالکان رفع خطر و مقاوم‌سازی شده است و مابقی در دستور کار تخریب قرار دارد.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران ئ و بهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا ملک مدیر ستاد بحران منطقه ۱۲ شهرداری تهران گفت: امروز ملکی در خیابان ۱۷ شهریور به علت رعایت نکردن نکات ایمنی و خطرساز بودن با مجوز مقام قضایی تخریب شد.

وی در حاشیه تخریب این ملک افزود: پس از بارها اخطار به مالک و پس از ارایه گزارش کمیته رفع خطر و ارسال آن به معاون دادستان تهران و اخذ دستور قضایی؛ همکاران ناحیه ۵ منطقه به همراه عوامل انتظامی و همراهی نمایندگان رسانه های گروهی با ورود به ملک نسبت به رفع خطر و تخریب اقدام کردند.

ملک ادامه داد: ملک مورد نظر در ۳ طبقه طی مدت تقریبی یک سال توسط شهرداری با نصب داربست هایی با تیرآهن نگهداری می شد تا مبادا در خیابان ریزش کند اما مالک کماکان هیچ اقدام مؤثری انجام نداد.

وی به خبرگزاری صداوسیما گفت: در منطقه ۱۲ حدود ۲ هزار ملک ناایمن شناسایی که البته تعدادی از آنها به دست خود مالکان رفع خطر و مقاوم سازی شده است و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر ستاد بحران شهردای منطقه ۱۲ تهران با تأکید بر حفظ ایمنی شهروندان و اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تصریح کرد: مدیریت شهری از هیچ اقدامی برای ایمنی شهر کوتاهی نخواهد کرد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today142
Yesterday654
Total759708

Visitor Info

  • IP: 3.95.131.208

1398-09-16

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir