بازارچه خیریه حامیان سرزمین من ایران «بازارچه خیریه حامیان سرزمین من؛ ایران» صبح امروز، پنجشنبه 21 اسفندماه با حضور محمدسعید ایزدی مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  ، «بازارچه خیریه حامیان سرزمین من؛ ایران» با حضور دکتر محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، سید محمد بهشتی رئیس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، حسن موسوی چلك، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران، مجید روستا و سعید اسلامی از اعضای هیئت مدیره عمران و بهسازی شهری ایران و شادمهر راستین، استاد دانشگاه در عمارت مسعودیه افتتاح شد.

این بازارجه که با هدف ارتقای سطح کیفیت زندگی شهری و ترویج فرهنگ شهری و محله محوری برگزار ‌شد، بهانه‌ای است تا پل ارتباطی میان مردم و مدیران دولتی ایجاد شود و از کارآفرینانی که در حوزه فرهنگ شهری فعالیت دارند، حمایت صورت بگیرد.

در این بازارچه تعداد قابل توجهی از شرکت‌های تولید‌کننده موادغذایی، صنایع دستی و موسسه‌های مشابه، همچنین شرکت‌ها و نهادهای خیریه همانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی کشور و دیگر سازمان‌های خیریه‌ خصوصی و مردم نهاد (سمن) حضور یافتند.

همیاران اصلی این بازارچه کارآفرینان ساکن در محلات هدف بازآفرینی شهری و سازمان‌های مردم نهاد مرتبط با اهداف و ماموریت‌های بازآفرینی شهری فعال در زمینه‌های محیط زیستی و اجتماعی هستند.

از برنامه‌های جنبی بازارچه خیریه عمران و بهسازی به حضور تعدادی از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر، اجرای موسیقی به صورت زنده، اجرای تئاتر خیابانی، حضور صداپیشگان رادیو و تلویزیون برای اجرای برنامه‌های طنزآمیز و فروش محصولات خیریه می‌توان اشاره کرد.

بازارچه خیریه عمران و بهسازی در عمارت مسعودیه تهران در میدان بهارستان، خیابان اکباتان پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب با حضور مسئولان و هنرمندان برگزار می‌شود. مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و دیگر مدعوین بعد از مراسم افتتاح از غرفه‌های بازارچه بازدید به عمل آوردند./