معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران اظهارداشت: عنصر وحدت و انسجام بین کارکنان نقش موثری در ا جرای پروژه های بازآفرینی شهری دارد.

سید محمد پژمان به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در نشست با کارکنان شرکت بازآفرینی شهری ایران، با اشاره به ظرفیت و پتانسیل مدیران و کارشناسان شرکت اظهارداشت:  برای پیشبرد و پیشرفت در برنامه ها و پروژه های حوزه بازآفرینی شهری نیاز به عزم جدی و اراده قوی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شرکت بازآفرینی شهری ایران وظیفه سیاست گذار و  راهبردی در حوزه بازآفرینی شهری دارد، گفت: باید بستر ایجاد ایده های نو و ساز وکارها در حوزه بازآفرینی شهری فراهم گردد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه با همبستگی و خرد جمعی می توانیم به نتاج مثبت دست پیدا کنیم، گفت: باید در رابطه با انجام اقدامات و پروژه های بازآفرینی شهری در سطح شهرهای استانها تلاش و جدیت بیشتری داشته باشیم.

پژمان افزود: به همین منظور نیاز است تا مدیران و کارشناسان نظارت،کنترل دقیق و راهنمایی لازم بیشتری از خود نشان بدهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اینکه عنصر وحدت لازمه پیشبرد در کارها است،گفت: متن اصلی و محوریت فعالیت های شرکت بازآفرینی شهری ایران باید مردم باشند .

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در پایان سخنان خود گفت: شتاب فعالیت های شرکت بازآفرینی شهری ایران باید نمره قابل قبولی داشته باشد تا گام های بسیار بزرگ در این حوزه  برداشته شود.

گفتنی است در این نشست از تلاش ها و زحمات مهدی رستمی، امیرحسین قزوینی و منا عرفانیان سلیم اعضای سابق هیئت مدیره شرکت، تقدیر به عمل آمد.