با حکمی ازسوی دکتر مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، سرپرست اداره کل نظارت بر امور اجرایی شرکت معرفی شد.

دکتر عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در اولین نشست شورای مدیران شرکت که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران کل دفاتر شرکت برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه با بیان اینکه امسال بنام سال" جهش تولید " از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نامگذاری شده است، گفت: باید تلاش و اقدمات خودمان را در جهت تحقق شعار سال (جهش تولید) و عملیاتی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه بازآفرینی شهری پایدار  مضاعف کنیم.

وی با بیان اینکه اولویت بندی در برنامه ها و  سیاست گذاری در حوزه بازآفرینی در سال 1399 مشخص شده است، اظهارداشت: در سال جاری موضوع نوسازی و تولید 145 هزار واحد مسکن در بافت های ناکارآمد شهری با جدیت بیشتر پیگیری می شود.

  در ادامه دکتر عبوری با یادآوری اهمیت موضوع حاشیه‌نشینی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار داشته و به عنوان یک وظیفه برای همه دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی تلقی می شود، تصریح کرد: بایداز ظرفیت های بالقوه سازمان ها و نهادهایی نظیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی(ره )، سازمان بسیج مستضعفین، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در خصوص حل مشکلات حاشیه نشینی و سکونتگاه ههای غیررسمی بصورت اقدام مشترک استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران در این نشست، مهندس فرهاد قلی زاده طی حکمی از سوی دکتر عبوری به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر امور اجرایی شرکت معرفی شد.

در حکم معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران آمده است:

"نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد سرپرست محترم معاونت فنی و نظارت، به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر امور اجرایی تعیین می گردید.

  امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی و همکاری و هماهنگی کامل با معاون محترم مربوطه و سایر مدیران و کارکنان محترم، در راستای تحقق اهداف و برنامه های شرکت، دولت و وزارتخانه متبوع، موفق و موید باشید"