wrapper

اخبار شرکت

مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور با اعلام تشکر رئیس جمهور از مجلس به دلیل رأی اعتماد به آخوندی گفت: از استیضاح کنندگانی که فرصتی را برای ارایه گزارش وزیر راه و شهرسازی فراهم کردند تشکر می‌کنم.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمرا ن و بهسازی شهری ایران  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور پس از برگزاری جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: لازم می‌دانم تشکر رئیس جمهور، هیئت دولت و خودم را از مجلس به دلیل رای قاطع اعتماد به وزیر راه و شهرسازی اعلام کنم و از استیضاح کنندگانی که فرصتی را برای ارایه گزارش وزیر راه و شهرسازی فراهم کردند تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه دکتر آخوندی یکی از وزرای فعال، با فکر و پرکار دولت است ادامه داد: فضای جلسه علنی امروز مجلس بسیار فضای خوبی بود و علاوه بر اینکه استیضاح کنندگان مطالب خود را مطرح کردند، پاسخ‌ها و گزارشات درخوری نیز شنیدند، هرچند فرصت برای بیان خدمات بسیار گسترده وزیر راه و شهرسازی کوتاه و کم بود.

انصاری با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی حوزه‌های گسترده ریلی، هوایی، دریایی جاده‌ای و مسکن و شهرسازی را پوشش می‌دهد اظهار کرد: جلسه امروز فرصتی بود برای ارایه آمار گوشه‌ای از خدمات این وزارت‌خانه. یقینا مطالبی که مطرح شد برای تسریع روند امور و تعیین اولویت‌ها با تعامل سازنده میان مجلس و دولت است. این رای پاسخ عملی به فراخوان و نام‌گذاری امسال رهبر انقلاب مبنی بر همزبانی میان ملت و دولت بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به همراهی دیگر مجلس در رای اعتماد دوباره به وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: در شرایط کنونی کشور همه عزم را جزم کرده اند که مشکلات در عرصه‌های مختلف برطرف و زمینه همکاری‌ها بیشتر شود.

وی با اظهار امیدواری از تدوام روحیه واقع‌گرایی، مصلحت‌اندیشی و مردم‌گرایی در رای نمایندگان به دکتر آخوندی گفت: امیدوارم در هفته آینده نیز مجلس در زمینه تصویب برجام نیز همراهی داشته باشند.

انصاری افزود: در شرایطی که مشکلات و ناامنی‌های فراوانی در منطقه وجود دارد افتخار می‌کنیم که مجلس و دولت اینطور با هم همدلی و همزبانی دارند و ما داراری کشوری امن هستیم./

           

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today126
Yesterday424
Total717764

Visitor Info

  • IP: 34.237.76.91

1398-06-31

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir