wrapper

اخبار شرکت

 

همزمان با فرا  رسیدن  روز عرفه و در آستانه هفته دفاع مقدس  در مراسمی  با حضور عضو هیئت مدیره ، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی بین  نماز ظهر و عصر از  همکاران از جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ، در  این مراسم حجت الاسلام شکاری  از اساتید صالحین در سخنانی در خصوص روز عرفه گفت : یکی از ویژگی های مؤمن این است که می خواهد دائماً خود را به خدا نزدیک کند و پیوسته در جهت جلب رضای اوست. همانطور که در روایات بسیاری به توبه یا دعا و...سفارش شده از آنجمله  رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) می فرمایند : خداوند در هیچ روزی به اندازه روز عرفه بندگان را از آتش دوزخ نمی رهاند . و از طرف دیگر مکانها یا زمانهای خاصی برای اجات دعا یا قبولی توبه ذکر شده، برای جلب رضایت حق نیز اوقات یا مکانهایی بیان شده که مؤمن می تواند در آنها، به خداوند تقرّب جوید. خداوند، مهربان و بخشنده بوده و رحمت او همیشه بر خلقش جاری است، اما باید بدانیم برخی از اوقات یا در برخی از مکانها رحمت خداوند بر خلق بیشتر بوده و بخشش معاصی راحت تر می باشد، یکی از همین اوقات روز عرفه است. برای کسی که در جستجوی رحمت الهی است روز عرفه فرصت خوبی است تا بتواند رضایت خداوند را جلب نموده و از گناهان خود توبه کند .

در پایان  این مراسم با اهدای لوح تقدیر از همکاران جانیاز ، ایثارگر و رزمنده تجلیل به عمل آمد .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today544
Yesterday638
Total812348

Visitor Info

  • IP: 3.234.208.66

1398-11-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir