wrapper

اخبار شرکت

 

در راستای اهداف شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران مبنی بر لزوم مشارکت عمومی و تعامل اقشار مردمی و ساکنان محلات شهری در اجرای اهداف بازآفرینی شهری و توسعه پایدار که همواره با اقدامات کمی و کیفی در کالبد و هویت فضاهای شهری نمود می کند؛ دومین نشست حرفه ای تدارک شده توسط اداره کل راه و شهرسازی استان قم، با موضوع "بسیج اجتماعی، توانمند سازی، ظرفیت سازی و انسجام سازمانی به منظور توسعه محلی" برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی، مدیران شهری و متخصصان حرفه شهرسازی و توسعه شهری و نیز اعضای ستاد بازآفرینی استان، نمایندگان صنوف ساختمانی و تشکل های مردم نهاد و سمن ها حضور داشتند.

این کارگاه با ارائه خانم مهندس مهدیه پورشاد، در روز سه شنبه مورخ 10 اسفند ‌ماه 95، از  ساعت 8 لغایت 17 در خانه تاریخی یزدان پناه قم برگزار شد. 

در ادامه نشست طبق برنامه از پیش تعیین شده؛ شرکت کنندگان در کارگاه با راهبری یکی از تاریخ نگاران قم، با عبور از گذرها و بافت تاریخی از مسجد جامع، امامزاده حمزه، محله پامنار و تیمچه بزرگ بازار قم بازدید نمودند.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today227
Yesterday381
Total705181

Visitor Info

  • IP: 34.204.169.76

1398-06-01

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir