wrapper

اخبار شرکت

محمد مهدی نوروزیان مدیر کل دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت ؛ طی سال های اخیر بی توجهی به ارزش هاي موجوددر بستر ساخت وسازهاي جدید موجب شده که شهرهای ما هماهنگی با ویژگی هاي سرزمینیِ خود را به فراموشی بسپارند و چالش های پایداری محیطی و هویتی شهرها هر روز بیشتر گریبان گیر زندگی شهروندان باشد.

طبق گفته های ایشان؛ با توجه به اتخاذ رویکردهای نوین در حوزه بهسازی و نوسازی بافت های ناکارآمد و ضرورت پیروی از اصول و اسناد هدایت کننده در نظام طراحی و ساخت وساز، شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با همکاری دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به منظور ارتقاء پایه پروانه اشتغال به کار مهندسان اقدام به برگزاری دوره آموزشی معماری زمینه گرا در بافت های شهری نموده است.

نوروزیان اظهار نمود؛مطمئناً نتیجه این اقدام مشترک موثر که هماهنگی ساخت و سازها و توسعه های جدید با گذشته و محیط تاریخی- طبیعی شهرها خواهد بود ، هم به ارتقاء کیفیت سیما و منظر شهرها کمک خواهد کرد و هم منجر به پایداری عملکردی-زیست محیطی شهرها خواهد شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today433
Yesterday720
Total798969

Visitor Info

  • IP: 3.233.219.101

1398-11-08

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir