wrapper

اخبار شرکت

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران ؛  در این بازدید که مهندس طوفان رئیس  اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهر سازی  استان کرمان و مهندس اخلاقی نژاد کار شناس  دفتر نظارت بر اور اجرایی شرکت حضور داشتند؛  سر پرست دفتر نظارت بر امور اجرایی شرکت مادر ، ضمن آگاهی یافتن  از آخرین  اقدامات انجام شده در زمینه پروژه های باز آفرینی استان ،  تصمیمات لازم را  جهت تسریع درپیشبرد سریعتر و  حل مشکلات پروژه ها بیان نمودند .

 همچنین  در حاشیه این سفر مهندس قلی زاده در جلسه ای با شهردار سیرجان و قائم مقام منطقه آزاد سیرجان مسایل و مشکلات پروژه های  بازآفرینی شهری شهر سیرجان را مورد بررسی قرار دادند

 گفتنی است ؛ پروژه های اصلاح روشنایی معابر محله فیروز آباد و اصلاح روشنایی معابر آباده سیرجان، احداث خانه محله رحمت آباد رفسنجان و سیرجان از جمله پروژه های مورد بازدید  مهندس قلی زاده و همراهان در این سفر بود .             

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today1066
Yesterday567
Total818417

Visitor Info

  • IP: 3.233.215.231

1398-12-08

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir