wrapper

اخبار شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران سیدعبدالمجید نژاد صفوی در گفت و گو با ایرنا افزود : بازآفرینی شهری با بهتر کردن وضعیت رفاهی و امکانات شهرها در نقاط حاشیه ای و فرسوده، به ارتقا وضعیت حقوق شهروندی می انجامد.

وی با بیان این که سکونتگاه مطلوب و حقوق شهروندی یک موضوع به روز است، گفت : با اجرای این طرح در واقع حق شهروندی را ادا کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد : حقوق شهروندی و لزوم پاسداشت آن اصلی است که باید در راس و سرفصل همه طرح ها، اقدام ها و برنامه های شهرسازی قرار گیرد.

نژاد صفوی با اشاره به این که نباید فراموش کرد که شهرها نیز حقی دارند که باید توسط شهروندان آن ادا شود، اضافه کرد: نقش ما به عنوان مسئول در اجرای این طرح بسیار مهم است چراکه باید حق شهروند و سکونتگاه های خود را به درستی شناخته و با بهترین و مناسب ترین روش آن نوسازی کرد.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان اضافه کرد : امروز عزمی همگانی برای پاسداشت حقوق شهروندی شکل گرفته تا جایی که رهبر انقلاب و رئیس جمهوری بر این موضوع تاکید دارند.

وی بازآفرینی پایدار شهری،مبتنی بر حمل و نقل، تهیه و تدوین طرح های بالادستی در مجموعه شهرسازی،چهارخطه کردن راه های شریانی و ارتقای کیفیت راه های ارتباطی، گسترش کیفی و کمی بازرسی و کنترل تیم های نظارتی ساخت و ساز را از جمله موضوعات مورد توجه وزارت راه و شهرسازی برشمرد و گفت: آنچه در این میان بیش ازهرچیزی اهمیت دارد آن است که موضوع حقوق شهروندی و لزوم پاسداشت آن باید به یک باورعمومی تبدیل شود.

استان سمنانبیش از 700 هزار نفر جمعیت دارد که بیش از 600 هزار نفر از آنها در مناطق شهری زندگی می کنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today29
Yesterday567
Total817380

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-08

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir