wrapper

اخبار شرکت

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران، در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رییس  سازمان اوقاف و امور خیریه در باب اهمیت و احیاء و باززنده سازی بافت فرسوده و توضیحاتی از منظر قوانین و مقررات اوقاف سخنانی بیان نمودند .

در  ادامه ، دکتر مجید  روستا عضو هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و حجت الاسلام حاتمی رئیس کارگروه وقف ستاد ملی بازآفرینی شهری در خصوص بررسی سیاستها و راهبردهای این کارگروه و نیز آئین نامه داخلی کارگروه مطالبی را ارائه کردند.

در پایان این نشست  یکی از پروژه های موفق که با مشارکت شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و سازمان اوقاف امور خیریه که در اطراف حرم مطهر رضوی در شهر مقدس مشهد در  حال انجام می باشد ؛ مورد  بررسی و ارزیابی قرار گرفت  .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today84
Yesterday567
Total817435

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-08

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir