wrapper

اخبار شرکت

مهندس هوشنگ عشایری  با تاکید بر این نکته که انتقال صحیح پیام و شفافیت در انتقال اخبار یکی از موارد مهمی است که هر سازمانی به آن نیازمند است، پایگاه خبری را در این موضوع سرآمد برشمرد و افزود: راه‌اندازی پایگاه خبری وزارت راه‌و‌شهرسازی اقدامی شایسته و ضروری بوده است؛ اتفاقی مبارک که موجب خدمات غیرقابل‌انکار به میهن اسلامی و تحولی چشمگیر در عرصه پروژه‌های‌عمرانی شد و به‌ویژه در معرفی موضوع بازآفرینی شهری در کشور نقش قابل‌تاملی از خود نشان داد.

سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ضمن تبریک مجدد خود برای سومین سال تاسیس پایگاه خبری وزارت راه‌و‌شهرسازی، گفت: برای مدیران، خبرنگاران و فعالان پایگاه خبری توفیق روزافزون را از خداوند متعال مسالت دارم. همچنین، امیدوارم، تلاش‌ها و کوشش‌ها در زمینه اطلاع‌رسانی صحیح به ویژه در موضوع بازآفرینی شهری ادامه یابد و با ایجاد شرایط و تلاش برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، عزت و سربلندی ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها بیش از گذشته، محقق شود.

 عملکرد پایگاه خبری در پرداختن به مسائل بازآفرینی شهری بسیار خوب و قابل قبول است

 دکتر مجید روستا عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران نیز در خصوص فرا رسیدن سومین سالگرد تأسیس پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی اظهارداشت: در جامعه‌ای که دانایی، توانایی است، نقش بی‌بدیل مطبوعات و اطلاع رسانی صحیح  و  خبرنگاران امین و راویان صدیق در انعکاس اخبار جهت اعلام مسائل و مشکلات  مردم و اقدامات انجام شده توسط مسئولین، امری ارزشمند و ستودنی است.

بدون شک فعالیت این پایگاه خبری جهت پوشش دقیق، نگاه حرفه‌ای همراه با نقد منصفانه، تهیه گزارش‌های کاربردی، اطلاع رسانی اختصاصی و پرداختن به مسائل باز آفرینی بافت‌های هدف شهری بسیار خوب و قابل قبول بوده که امید است در آینده نیز تداوم داشته باشد.

پایگاه خبری در سه سال گذشته عملکردی متعهدانه و حرفه‌ای داشته است

 همچنین مهندس جواد میرحسینی عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران نیز معتقد است ؛  انتشار پیوسته و همیشگی اطلاعات و اخبار حوزه‌های گوناگون وزارت راه و شهرسازی از سوی پایگاه خبری اقدام بسیار خوبی بود، پایگاه خبری همواره به گونه‌ای متعهدانه، وظیفه شناس و با بهره‌گیری از مهارت‌های لازم بعنوان بازوان  قدرتمند وزارت راه و شهرسازی به ویژه در امر باز آفرینی بافت‌های هدف شهری به نحو احسن عمل کرده است.

 بدون شک این پایگاه با در نظر گرفتن وجدان کاری، عدالت، صداقت و امانت داری تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت  و اطلاع رسانی کامل با محوریت ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ساکنین شریف این مناطق  بکار برده و در آینده نیز ادامه خواهد داد.

تلاش برای آگاهی شهروندان از مشکلات جامعه در حوزه کیفیت زندگی‌شهری

 خانم دکتر منا عرفاینان مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور بانوان  نیز در خصوص عملکرد پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی طی سه سال گذشته نکاتی را ارایه کرد و گفت: ایجاد فضای گفتمان برای شهروندان و آگاه‌سازی آنان از اخبار، مسائل و چالش‌های جامعه و نیز فرصت‌های موجود، ضرورت انکارناپذیری در مسیر ارتقای کیفیت زندگی شهری است که پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در راستای پاسخگویی به همین ضرورت شکل گرفت و ماموریت های خود را انجام داده و می‌دهد.

وی ادامه داد: پایگاه خبری با تهیه پرونده‌های ویژه و تولید اسناد و نشریات موضوعی و متمرکز بر چالش‌های شهری در سال‌های اخیر انعکاس اخبار و اطلاعات را به صورت کیفی‌تر از ارائه آمارها و اطلاعات رایج و روزمره مورد توجه قرار داد که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

  دکتر عرفانیان افزود: بی‌تردید با مشارکت بیشتر حوزه‌های کارشناسی و تخصصی این وزارتخانه و بهره‌گیری از نظرات و ایده‌های نخبگان و صاحب‌نظران و سایر کنشگران در عرصه توسعه، این فضای گفتمانی بیش از پیش توسعه و ارتقا خواهد یافت.

 حفظ اصول و ارزش‌های حرفه‌ای رسانه در عملکرد پایگاه خبری

 مهندس نریمان مصطفایی مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری شرکت عمران وبهسازی شهری وزارت راه وشهرسازی در این اظهارداشت  : پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی نقش مهمی در راه اندازی جریان آزاد اطلاع رسانی با پاسخگویی شفاف معاونت ها، شرکت ها وسازمان های زیرمجموعه وزارت راه وشهرسازی و دستگاههای اجرایی  در حوزه های فعالیتی مخصوصا ستاد ملی بازآفرینی شهری و...داشته است  و همچنین این پایگاه بعنوان پایگاه‌ اطلاع‌رسانی تخصصی که اطلاعات، خبرها و گزارش‌ها رااز منظر فنی و تخصصی و با دیدگاه کارشناسی ارائه می دهد، نقش ارزنده‌ای  واثرگذاری  در اطلاع رسانی کامل،جامع ایفا کرده و بیشتر در دوره فعالیت تاکید محوری بر گردش صحیح و سریع اطلاعات،نه بر جمع‌آوری اطلاعات صرف را سرلوحه خود قرار داده است.

در حالت کلی پایگاه خبری در طول فعالیت اش توانسته اصول و ارزش های حرفه ای شبکه اطلاع رسانی حوزه راه وشهرسازی و مسکن وبازآفرینی شهری  از قبیل استفاده از نیروی انسانی حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف حوزه های فعالیت راه وشهرسازی ،انجام فعالیت حرفه ای مستقل در چارچوب منافع ملی ،تاکید بر تضمین گردش آزاد اطلاعات و اخبار حوزه ،تلاش برای ایجاد زمینه تبادل نظر و برخورد آراء صاحب نظران و کارشناسان حوزه ،تعامل با خانواده رسانه های جمعی وهمکاری با روابط عمومی ها و پرهیز از ورود به حوزه فعالیت آنها  و... مدنظر وسرلوحه قرار دهد.

 منیع : پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today42
Yesterday523
Total734250

Visitor Info

  • IP: 3.231.228.109

1398-08-02

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir