wrapper

اخبار شرکت

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، مهندس محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران امروز(سه‌شنبه) در مراسم کلنگ‌زنی صد واحدی محله سیروس تهران با بیان اینکه این بار پروژه‌ها را با شکل جدیدی شروع کرده‌ایم، اظهار کرد: سعی کرده‌ایم در این پروژه‌ها شکل حیات و زندگی وجود داشته باشد و در کنار شرایط مدرن پایتخت طرح جدیدی را برای زندگی مردم فراهم کنیم.

وی در ادامه افزود: در بافت‌های ناکارآمد و فرسوده که در درون شهرها وجود دارد باید توجه جدی داشت و هم اکنون بزرگترین دستاورد وزارت راه و شهرسازی تغییر نگاه از بیرون به درون شهرها است.

محمدزاده با بیان اینکه در چهل سال گذشته در جهت توسعه شهرها گام برداشته‌ایم، گفت: اکنون در سطح کشور توجه به ساماندهی و بازآفرینی شهری خواسته بسیاری از مردم در شهرها است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: 15 هزار هکتار و 4.5 میلیون بافت فرسوده در حاشیه و میانه شهرها قرار دارد و حدود یک میلیون و 100 هزار خانوار در این بافت‌ها ساکن هستند.

وی اظهار کرد: در سال‌های گذشته با کاهش پروانه ساختمانی در نقاط مختلف کشور روبه‌رو بودیم، ولی خوشبختانه در دو سال گذشته میزان صدور پروانه‌های ساختمانی رشد یافته و این خود می‌تواند خبر خوشی برای متقاضیان باشد.

محمدزاده تصریح کرد: متأسفانه میزان توجه به کیفیت واحدهای مسکونی کاهش یافته و این در حالی است که ما باید افزایش کیفیت به‌ویژه در بافت‌های فرسوده شهر تهران را در اولویت قرار دهیم. بر اساس این گزارش طبق خط آسمان محله جداره‌های با ارزش، ایجاد هراس و حیاط تأمین خدمات محله‌ای و فرامحله‌ای و بهسازی معابر و امنیت از مهم‌ترین رویکرد توسعه 100 واحدی محله سیروس است.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today85
Yesterday711
Total793344

Visitor Info

  • IP: 3.229.142.175

1398-10-30

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir