wrapper

اخبار شرکت

یرنامه، از  مهندس حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به منظور تلاش‌های انجام شده در راستای بازآفرینی کارخانه ریسباف اصفهان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، دکتر  عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با ارسال تقدیرنامه، از مهندس  حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به منظور تلاش‌های انجام شده در راستای بازآفرینی کارخانه ریسباف اصفهان تقدیر کرد.

دکتر آخوندی در این لوح خطاب به مهندس  حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان آورده است:

پیشرفت، توسعه و آبادانی میهن اسلامی مرهون تلاش‌های انسان‌های متعهد و مدیران مدبری است که در مسیر زندگی و ارائه خدمات بهینه به ملت شریف ایران، عزمی راسخ دارند و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند. بدین‌وسیله از اهتمام و تلاش بی‌دریغ جنابعالی در مسیر بازآفرینی کارخانه ریسباف، یکی از مفاخر دوران معماری صنعتی ایران که تغییر رویکردی است برای احیای فضاهای ناهمگون شهری تقدیر نموده، امید است سیاست‌های توسعه مسئولانه و خردمندانه جایگزین شیوه‌های سوداگرانه گردد و در خاطره همه کسانی که به ایران و فرهنگ ایرانی و اندیشه ایران‌شهری عشق می‌ورزند باقی بماند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today41
Yesterday507
Total791948

Visitor Info

  • IP: 3.83.32.171

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir