wrapper

اخبار شرکت

 وزیر راه و شهرسازی در یوم‌الله ۱۲ بهمن ماه، ضمن گرامیداشت یاد  و خاطره مرحوم آیت‌اله هاشمی رفسنجانی كه در آبادانی و توسعه كشور نقش مهمی ایفا كرد گفت: اراده‌ ملی با رهبری منسجم و مقتدر توانست تغییرات بنیادین را در ایران رقم بزند و ۱۲ بهمن این پیام را برای همگان و تمام جوانان سرزمین ایران دارد كه ما هنوز برای توسعه، رشد و شكوفایی ایران شهر عزیزمان نیاز به راه طولانی و گام‌های نو و جدید داریم.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و  بهسازی شهری ایران  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور در فرودگاه مهرآباد و شرکت در  مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن‌ماه سی و نهمین سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) اظهارداشت: امروز سالروز ورود حضرت امام(ره) به ایران است كه ورود ایشان سبب  تغییرات بنیادین در تاریخ ایران شد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: فارغ از اینكه چه اندیشه‌ای داشته باشیم این موضوع را نمی‌توان انکار کرد كه ۱۲ بهمن ماه روز تاریخی و تغییر بنیادین در ایران اسلامی است. روزی كه مقدمات تغییر رژیم از سلطنتی به جمهوری اسلامی را رقم زده شد.

وی  در ادامه تاكید كرد: اراده‌ ملی با رهبری منسجم و مقتدر توانست تغییرات بنیادین را در ایران رقم بزند و ۱۲ بهمن این پیام را برای همگان و تمام جوانان سرزمین ایران دارد كه ما هنوز برای توسعه، رشد و شكوفایی ایران شهر عزیزمان نیاز به راه طولانی و گام‌هایی جدید داریم.

 دکتر آخوندی در ادامه تاکید کرد : امیدوارم جوانان سرزمین‌مان ایران هیچ‌گاه خسته نشوند و از تغییر چشم نپوشند. به آینده امیدوارم و معتقدم كه با راهبری مقام معظم رهبری و همت و تلاش جوانان ایران آینده‌ای شكوفا و ایرانی آبادان را پیشرو خواهیم داشت.

وی ضمن خیرمقدم به تمامی میهمانان شركت‌كننده، اعضاء بیت امام خمینی(ره) و سبیعه ایشان و همه بزرگانی كه در مراسم امروز حضور داشتند گفت: یاد یاران امام مرحوم آیت‌اله هاشمی رفسنجانی را گرامی می‌داریم. ۲ سال پیش در همین مكان میزبان ایشان بودیم كه خدایش رحمت كند كه در آبادانی و توسعه كشور نقش مهمی را ایفا كرد.

دکتر آخوندی در پایان تاكید كرد: امیدوارم همه ما بتوانیم نام نیكی از خود به جای بگذاریم.

گفتنی است در مراسم فوق اعضای بیت رهبری امام خمینی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از معاونین وزیر راه و شهرسازی، استاندار و فرماندار تهران، رئیس اداره استاندارد ایران، مشاور رئیس جمهور، مدیران ایرلاین‌ها، اعضای بزرگداشت ستاد ارتحال امام خمینی، برخی از مدیران كل وزارت راه و شهرسازی، بانك مسكن، شهردار منطقه ۹ و اصحاب رسانه حضور داشتند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today16
Yesterday507
Total791923

Visitor Info

  • IP: 3.83.32.171

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir