wrapper

اخبار شرکت

 وزیر راه و شهرسازی در یوم‌الله ۱۲ بهمن ماه، ضمن گرامیداشت یاد  و خاطره مرحوم آیت‌اله هاشمی رفسنجانی كه در آبادانی و توسعه كشور نقش مهمی ایفا كرد گفت: اراده‌ ملی با رهبری منسجم و مقتدر توانست تغییرات بنیادین را در ایران رقم بزند و ۱۲ بهمن این پیام را برای همگان و تمام جوانان سرزمین ایران دارد كه ما هنوز برای توسعه، رشد و شكوفایی ایران شهر عزیزمان نیاز به راه طولانی و گام‌های نو و جدید داریم.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و  بهسازی شهری ایران  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با حضور در فرودگاه مهرآباد و شرکت در  مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن‌ماه سی و نهمین سالگرد ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) اظهارداشت: امروز سالروز ورود حضرت امام(ره) به ایران است كه ورود ایشان سبب  تغییرات بنیادین در تاریخ ایران شد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: فارغ از اینكه چه اندیشه‌ای داشته باشیم این موضوع را نمی‌توان انکار کرد كه ۱۲ بهمن ماه روز تاریخی و تغییر بنیادین در ایران اسلامی است. روزی كه مقدمات تغییر رژیم از سلطنتی به جمهوری اسلامی را رقم زده شد.

وی  در ادامه تاكید كرد: اراده‌ ملی با رهبری منسجم و مقتدر توانست تغییرات بنیادین را در ایران رقم بزند و ۱۲ بهمن این پیام را برای همگان و تمام جوانان سرزمین ایران دارد كه ما هنوز برای توسعه، رشد و شكوفایی ایران شهر عزیزمان نیاز به راه طولانی و گام‌هایی جدید داریم.

 دکتر آخوندی در ادامه تاکید کرد : امیدوارم جوانان سرزمین‌مان ایران هیچ‌گاه خسته نشوند و از تغییر چشم نپوشند. به آینده امیدوارم و معتقدم كه با راهبری مقام معظم رهبری و همت و تلاش جوانان ایران آینده‌ای شكوفا و ایرانی آبادان را پیشرو خواهیم داشت.

وی ضمن خیرمقدم به تمامی میهمانان شركت‌كننده، اعضاء بیت امام خمینی(ره) و سبیعه ایشان و همه بزرگانی كه در مراسم امروز حضور داشتند گفت: یاد یاران امام مرحوم آیت‌اله هاشمی رفسنجانی را گرامی می‌داریم. ۲ سال پیش در همین مكان میزبان ایشان بودیم كه خدایش رحمت كند كه در آبادانی و توسعه كشور نقش مهمی را ایفا كرد.

دکتر آخوندی در پایان تاكید كرد: امیدوارم همه ما بتوانیم نام نیكی از خود به جای بگذاریم.

گفتنی است در مراسم فوق اعضای بیت رهبری امام خمینی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از معاونین وزیر راه و شهرسازی، استاندار و فرماندار تهران، رئیس اداره استاندارد ایران، مشاور رئیس جمهور، مدیران ایرلاین‌ها، اعضای بزرگداشت ستاد ارتحال امام خمینی، برخی از مدیران كل وزارت راه و شهرسازی، بانك مسكن، شهردار منطقه ۹ و اصحاب رسانه حضور داشتند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today630
Yesterday965
Total761161

Visitor Info

  • IP: 34.225.194.144

1398-09-17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir