wrapper

اخبار شرکت

مهندس عشایری سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  در جریان سفر به جنوب استان کرمان  در اولین روز از ایام الله دهه فجر از پنج محله  سکونتگاه غیر رسمی و بافت فرسوده جیرفت شامل کلرود، حسین‌آباد، کهورویه، سرجاز و مدرسه امیر کبیر و خیابان طالقانی و بافت فرسوده عنبرآباد بازدید و تو صییه ها و ارشادات  لازم برای بهبود و سرعت پیشرفت فیزیکی پروژه ها این محلات را بیان نمودند

  مهندس هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به بازدید بعمل آمده گفت: عمده نیاز محلات به خدمات روبنایی و بهسازی معابر می باشد .

وی همچنین از پروژه اصلاح روشنایی معابر در محله کلرود با پیشرفت فیریکی 90 درصدی و ساختمان سالن ورزشی حسین‌آباد و مرمت دبیرستان امیر کبیر بازدید و نزدیک روند اجرایی پروژه های مذکور را مورد بررسی قراردادند .

مقرر شد:پروژه های بوستان و مرکز فرهنگی کلرود، پارک و سرای محله حسین آباد ، احداث کتابخانه و پارک در محله رهجرد از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران احداث گردد . 

سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اظهار د اشت  : در صورتی که شهرداری جیرفت زیر سازی و اجرای آسفالت معابر را بر عهده بگیرد، از منابع غیر مورد نیاز نزدیک به 2۰۰۰ تن قیر از سوی وزارت راه و شهرسازی تامین می‌شود.

 مهندس عشایری  با تاکید بر برگزاری جلسات ستاد شهرستانی به ریاست فرماندار ،برنامه جامع اقدام مشترک بازآفرینی محلات را احیا و نقش هر یک از دستگاه‌ها را تدوین کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ با تصویب مطالعات بازآفرینی محلات هدف شهر کهنوج در سال 97 اقداماتی درجهت بازآفرینی در محلات شهر کهنوج صورت پذیرد. 

 گفتنی است در جریان بازدید سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  از پنج محله  سکونتگاه غیر رسمی و بافت فرسوده جیرفت شامل کلرود، حسین‌آباد، کهورویه، سرجاز و مدرسه امیر کبیر و خیابان طالقانی و بافت فرسوده عنبرآباد ، آقای محمد منزلی سرپرست معاونت معماری و شهر سازی ، ناهید اماندادی سرپرست اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان ایشان را همراهی میکردند .

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today662
Yesterday916
Total758747

Visitor Info

  • IP: 3.214.184.124

1398-09-14

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir