wrapper

اخبار شرکت

مهندس عشایری سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  در جریان سفر به جنوب استان کرمان  در اولین روز از ایام الله دهه فجر از پنج محله  سکونتگاه غیر رسمی و بافت فرسوده جیرفت شامل کلرود، حسین‌آباد، کهورویه، سرجاز و مدرسه امیر کبیر و خیابان طالقانی و بافت فرسوده عنبرآباد بازدید و تو صییه ها و ارشادات  لازم برای بهبود و سرعت پیشرفت فیزیکی پروژه ها این محلات را بیان نمودند

  مهندس هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به بازدید بعمل آمده گفت: عمده نیاز محلات به خدمات روبنایی و بهسازی معابر می باشد .

وی همچنین از پروژه اصلاح روشنایی معابر در محله کلرود با پیشرفت فیریکی 90 درصدی و ساختمان سالن ورزشی حسین‌آباد و مرمت دبیرستان امیر کبیر بازدید و نزدیک روند اجرایی پروژه های مذکور را مورد بررسی قراردادند .

مقرر شد:پروژه های بوستان و مرکز فرهنگی کلرود، پارک و سرای محله حسین آباد ، احداث کتابخانه و پارک در محله رهجرد از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران احداث گردد . 

سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اظهار د اشت  : در صورتی که شهرداری جیرفت زیر سازی و اجرای آسفالت معابر را بر عهده بگیرد، از منابع غیر مورد نیاز نزدیک به 2۰۰۰ تن قیر از سوی وزارت راه و شهرسازی تامین می‌شود.

 مهندس عشایری  با تاکید بر برگزاری جلسات ستاد شهرستانی به ریاست فرماندار ،برنامه جامع اقدام مشترک بازآفرینی محلات را احیا و نقش هر یک از دستگاه‌ها را تدوین کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ با تصویب مطالعات بازآفرینی محلات هدف شهر کهنوج در سال 97 اقداماتی درجهت بازآفرینی در محلات شهر کهنوج صورت پذیرد. 

 گفتنی است در جریان بازدید سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  از پنج محله  سکونتگاه غیر رسمی و بافت فرسوده جیرفت شامل کلرود، حسین‌آباد، کهورویه، سرجاز و مدرسه امیر کبیر و خیابان طالقانی و بافت فرسوده عنبرآباد ، آقای محمد منزلی سرپرست معاونت معماری و شهر سازی ، ناهید اماندادی سرپرست اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان ایشان را همراهی میکردند .

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today415
Yesterday507
Total792322

Visitor Info

  • IP: 18.232.55.175

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir