wrapper

اخبار شرکت

همزمان با  فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، و ایام مبارک دهه فجر، مراسم جشنی با حضور مهندس هوشنگ عشایری سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ، اعضای محترم هیات مدیره ومدیران محترم ستادی و کارکنان در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد .

مهندس هوشنگ عشایری  سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران در ابتدای سخنانشان  ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و تقارن آن را با ایام دهه فجر خوش یمن دانست و اظهار امیداوری کرد که  عملکرد مسئولان  و تدابیر در جهت خدمت به مردم مثمر ثمر واقع شود

سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران با تاکید بر اینکه ؛  جریان انقلاب نشات گرفته از یک اتفاق و یا حادثه نبود بلکه یک اندیشه ، انسجام فکری پشتوانه انقلاب بود .گفت : مدیریت و برنامه ریزی این موضوع را فردی از نسل حضرت فاطمه (س) بر عهده داشت سید بزرگواری که با تدوین اهداف راهبردی ایران را از زیر یوغ مستعمرگی مستبدان رهانید و توانستیم به مثابه کشوری مستقل ؛با پشتوانه اعتقادی قوی ائمه اطهار (ع)  در منطقه خود را مطرح کنیم .

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران مهندس عشایری خواستار برگزاری هر فصل نشست کارکنان شرکت با مدیران شدو در ادامه  گفت : با برگزاری سه ماه یکبار با برگزاری چنین نشستی های ؛ از این رهگذر بتوانیم رایزنی بایکدیگر و تبادل نظر داشته باشیم و بتوانیم سازمان متبوع خود را به حرکت رو به جلو رهنمون سازیم .

وی گفت : امسال بیستمین  سال تاسیس شرکت عمران وبهسازی شهری ایران است و نیز نخستین سال تشکیل سازمان بازآفرینی شهری ، که این مناسبت های خوب و به یادماندنی هستند که با جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تلاقی دارد .

سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران اظهارد اشت :  اهدافی که ما در سازمان تدوین کرده ایم حرکت به سمت تعالی و تجلی کارهای خوب برای خدمت به مردم است فلسفه وجودی انقلاب اسلامی نیز خدمت به مردم بود .

مهندس عشایری در ادامه بیان کرد آنچه که در سازمان ما تعریف شده به خاطر نوع و جنس  کارش کاملا اجتماعی است ؛درست است که بخش عمده ای از فعالیت ما فنی و تکنیکال است اما روح همه این فعالیت های ما در این است که کیفیت زندگی مردم ، زیست پذیری و نیز تاب آوری محلاتی که مردم در آن زندگی می کنند را بالا ببریم .پس بنابراین همه برنامه هایی که به عنوان اهداف اصلی سازمان اتفاق می افتد در راستای خدمت به مردم و در راستای ارتقای ارزشهای انسانی است .

مهندس عشایری افزود : از آنجا که حوزه فعالیت ما محله است محله یک سازمان اجتماعی است اجتماع هم برگرفته از فرهنگ آن جمع است .

مهندس عشایری از برگزاری نشست ستاد ملی باز آفرینی درروز پنج شنبه  نوزدهم بهمن ماه  با حضور ریاست محترم جمهور خبر دادگفت : در روز پنج شنبه نوزدهم بهمن ماه  برای اولین  ستاد ملی باز آفرینی شهری با  حضور جناب آقای دکتر  روحانی ریاست محترم جمهور برگزار خواهد شد و ایشان بصورت ویدئو کنفرانس آغاز برنامه های ملی باز آفرینی شهری در سطح کشور را اعلام خواهند نمود

وی با بیان اینکه  در کنار انجام پروژه ها در محلات هدف باید برنامه های  باز آفرینی نیز محقق گردد گفت : در اراضی دولتی عملیات پروژه های باز آفرینی شروع شده و در کنار تامین مسکن ؛ تامین بخش های زیربنایی -  رو بنایی و ارتقای توانمندی اقتصادی ؛ اجتماعی  و نهادی باید محقق گردد  .

همچننین سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران اظهارداشت : واگذاری اراضی دولتی ؛ کاهش هزینه ها و تعریف بسته های تشویقی در پروژه ها و تامین منابع مالی مورد نیاز دولتی ب میبایست در برنامه های باز آفرینی شهری محقق شود

مهندس عشایری در پایان سخنانشان با بیان اینکه تحقق پذیزی برنامه های شرکت عمران وبهسازی در گروه منابعی است که مجلس باید در اختیار بگذاردگفت : نمایندگان مجلس که بعنوان عصاره ملت محسوب می شوند ، این روزها   قرار است در  بررسی لایحه  بودجه  سال 97 برای جان 19 میلیون نفر ساکن در بافت های ناکار آمد که از سوی بلایاهای طبیعی هر روز  تهدید می شوند تصمیم گیری کنند .

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today394
Yesterday507
Total792301

Visitor Info

  • IP: 18.232.55.175

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir