wrapper

اخبار شرکت

پنجمین جلسه کمیته اجرایی برنامه رونمایی از سامانه‌های پشتیبان برنامه ملی بازآفرینی شهری، روز شنبه مورخ 14/11/96، با حضور آقای مهندس قزوینی، عضو هیأت مدیره و راهبر توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت، و اعضای کمیته اجرایی این برنامه برگزار شد.

در این جلسه که با محوریت تهیه فیلم‌های ترویجی مورد نمایش در برنامه رونمایی تشکیل شد، پس از ترسیم شمای کلی برنامه رونمایی و هدف‌گذاری‌های مربوط به تولید فیلم، توسط رئیس جلسه، آقای مهندس قزوینی، کارشناسان مرتبط با موضوع جلسه از دفاتر ستادی، هریک به شرح فرایند عملکرد سامانه‌های تحت مسئولیت خود پرداختند. پس از ارائه نمونه‌های تولیدی گروه تولید فیلم از کانون مهرآفرین، توسط نماینده حاضر در جلسه، آقای قیومی، و بحث و بررسی‌های اولیه، ساختار تولید فیلم و برنامه زمان‌بندی تهیه آن تعیین گردید تا در چارچوب مربوطه، اقدام گردد.

گفتنی‌ست برنامه رونمایی از سامانه‌های پشتیبان برنامه ملی بازآفرینی شهری، روز شنبه مورخ 5 اسفندماه سال جاری، همزمان با بزرگداشت روز مهندسی، با حضور مقام عالی وزارت، معاونین و مدیران وزارتخانه و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی؛ نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد ملی تهران؛ مدیران کل راه و شهرسازی و رئوسای ادارات عمران و بهسازی استان‌ها؛ جمعی از نمایندگان کمیسیون عمران مجلس، شهرداری و شوراهای اسلامی شهرها و نمایندگان دیگر نهادهای سیاست‌گذار چون ارتباطات و کشور، سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور اداری و استخدامی و ...؛ نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد؛ تسهیل‌گران و توسعه‌گران؛ متخصصین و دانشگاهیان و مردم؛ به‌ویژه جامعه هدف برنامه‌های بازآفرینی شهری، برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today26
Yesterday638
Total811830

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-11-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir