wrapper

اخبار شرکت

مهندس هوشنگ عشایری سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران  و رییس کارگروه بهسازی  شهری  اجلاس وزرای راه و شهرسازی آسیا و اقیانوسیه در حاشیه  نهمین مجمع حهانی شهری  در شهر کوالالامپور  مالزی  با خانم  میمونا  شریف مدیر اجرایی جدید هبیتات دیدار کردند .

به گزارش دبیرخانه کارگروه بهسازی شهری آسیا- اقیانوسیه خانم شریف ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های جمهوری اسلامی ایران جهت میزبانی اجلاس هفتم وزرای راه و شهرسازی کشورهای آسیا و اقیانوسیه آمادگی هبیتات را برای هر چه پربار برگزار شدن این اجلاس اعلام نمودند.

مهندس عشایری نیز در این نشست ضمن تشکر از فعالیت های  دفتر منطقه ایی هبیتات در ایران ؛ خواستار فعالیت های جدی تر  با توجه به موفقیت ها و رویکردهای جدید جمهوری اسلامی ایران در پرداختن به مسایل شهری بویژه سیاست باز آفرینی شهری شدند.

 گفتنی است ؛ در این ملاقات آقایان دکتر روستا عضو هیات مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری و دبیر کارگروه  اجلاس مذکور ،آقای تکیه سادات رایزن اقتصادی و سرمایه گذاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی و دکتر بابایی عضو شورای اسلامی شهر تبریز حضور داشتند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today37
Yesterday507
Total791944

Visitor Info

  • IP: 3.83.32.171

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir