wrapper

اخبار شرکت

همزمان با فرارسیدن روز بیست و دوم  اسفند ماه روز بزرگداشت روز شهدا ؛ با حضور مدیر کل دفتر منابع انسانی ؛ پشتیبانی و رفاه  شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران مراسم تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدای شاغل در شرکت  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در این نشست معنوی آقای محسن  مظفری مدیر کل دفتر منابع انسانی ؛ پشتیبانی و رفاه  شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران  که  از جانبازان و خانواده های معظم شهدا نیز می باشند  با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی ارزشمند جامعه هستند اظهارداشت : اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون از خود گذشتگی و رشادت‌های شهیدان، جانبازان، آزادگان است وخانواده های آنها سرمایه های معنوی جامعه اند.

در پایان این مراسم از سوی مهندس هوشنگ عشایری معاون وزیرراه و شهر سازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و  بهسازی شهری ایران لوح تقدیری به  کارکنان خانواده  های جانبازان ، ایثارگران  و شهدای  شرکت توسط آقای محسن  مظفری مدیر کل دفتر منابع انسانی ؛ پشتیبانی و رفاه  شرکت اهدا گردید .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today227
Yesterday381
Total705181

Visitor Info

  • IP: 34.204.169.76

1398-06-01

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir