wrapper

اخبار شرکت

 مهندس هوشنگ عشایری مدیرعامل شرکت مادر تخصصی  عمران و بهسازی شهری ایران با تاکید بر اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن در اراضی دولتی در محله سیروس از سال ۹۷ آغاز می شود، گفت: وجود گاز در شبکه باعث تاخیر در آغاز نوسازی مسکن در برنامه ملی بازآفرینی شهری شده است.

به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  مهندس هوشنگ عشایری در خصوص دلایل توقف عملیات اجرایی و کند شدن احداث مسکن در محله سیروس با وجود گذشت ۲ ماه از کلنگ زنی آن گفت: عملیات اجرایی و خاکبرداری این پروژه شروع شد و چون قبلاً سکونت‌گاه بوده است به لوله‌های گاز برخورده و یک آتش‌سوزی کوچک رخ داد که خوشبختانه خاموش شد.

وی افزود: مقرر شد تا آن محل را اسکن کنیم و کامل این شبکه و لوله گازی که آنجا وجود دارد و به خانه‌ها وصل شده بود را طی قراردادی که با یک شرکت امضاء شده اسکن و وضعیت مشخص شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه لوله گاز به واحدهایی که آنجا بوده مسدود شده اما آنهایی که به شبکه اصلی گاز وصل است باید مسدود شود ادامه داد: این اقدامات به نظر می‌رسد تا چند روز دیگر ادامه داشته باشد و عملاً بعد از تعطیلات نوروز و در سال ۹۷ عملیات اجرایی این ۱۰۰ واحد مسکونی شروع شود.

 مهندس عشایری با اشاره به اینکه شهرداری تهران همکاری خوبی در خصوص نوسازی محله سیروس داشته است گفت: در تهران اراضی دولتی در محله سیروس داشتیم و قرار است در این محله ۵۰۰ واحد مسکونی احداث شود.

وی افزود: سازندگان نصف این واحدهای مسکونی را با مالکان و ساکنان محله به نسبت معاوضه خواهند کرد و نصف دیگر را مختار است یا معاوضه کند یا به فروش برساند.

به گفته وی، اراضی دولت به صورت تنخواه در اختیار توسعه‌گر قرار می‌گیرد./

۹۷

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today372
Yesterday544
Total796161

Visitor Info

  • IP: 18.232.51.247

1398-11-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir