wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیانی که در صندوق پس‌انداز یکم سپرده‌گذاری می‌کنند، می‌توانند تسهیلات با نرخ سود 6 درصد به شرط خرید در بافت‌های فرسوده دریافت کنند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، مهندس هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ، با بیان اینکه بخش مسکن یکی از مهمترین حوزه‌های مطرح شده از سوی رئیس جمهور در دولت دوازدهم است، گفت: با توجه به تأکید رئیس جمهور جهت نوسازی بافت‌های فرسوده سعی کرده‌ایم در سال گذشته تمامی ابزارهای مالی و حقوقی برنامه بازآفرینی شهری را تدوین و مصوبه ‌آن را اخذ کنیم.

وی در ادامه افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌هایی که در این حوزه در نظر گرفته‌ایم ارائه تسهیلات ارزان قیمت به خریداران و سازندگان این بافت‌ها بود.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران  با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های سازندگان نبود مشتری برای واحد‌های ساخته شده در بافت‌های فرسوده بود، گفت: دولت سعی کرد از طریق کاهش نرخ تسهیلات مسکن در بافت‌های فرسوده نگرانی این سازندگان را برطرف کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی، تأکید کرد: متقاضیانی که در سال 97 از طریق صندوق مسکن یکم سپرده‌گذاری می‌کنند، می‌توانند تسهیلاتی با نرخ سود 6 درصد به شرط خریداری واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده دریافت کنند.

وی گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده یک پیچیدگی خاصی دارد که ما سعی کرده‌ایم با مطالعات دقیق بتوانیم به صورت محله‌ای تمامی بخش‌های محله‌های فرسوده را نوسازی کنیم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today3
Yesterday1099
Total818453

Visitor Info

  • IP: 3.233.215.231

1398-12-09

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir