wrapper

اخبار شرکت

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در نخستین  نشست با همکاران در سال 97 بر مشارکت و اهتمام جدی در تحقق برنامه ملی بازآفرینی شهری تاکید کرد .

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ، این نشست با حضور مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران ، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد .

در این نشست مهندس هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر ، اعضای هیئت مدیره ، جمعی از مدیران و کارکنان در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد .

معاون وزیر راه و شهرسازی در این نشست ضمن تبریک به مناسبت حلول سال نو هجری شمسی اظهار امیدواری کرد که سال پیش رو سالی آکنده از موفقیت و توفیق باشد .

مدیر عامل شرکت مادر ضمن تاکید بر موضوع برنامه ملی بازآفرینی شهری خواستار توجه و اهتمام بیشتر همکاران به آن شد .

مهندس عشایری در ادامه یادآور شد از آنجاییکه شعار سازمان " برنامه ملی بازآفرینی شهری " است و رویکرد برنامه ملی بازآفرینی میتنی بر مشارکت عمومی لذا باید تغییر رویه ای در فرآیند فعالیت های مان ایجاد کنیم تا زمینه مشارکت را بالا ببریم .

همچنین در این مراسم اعضای هیئت مدیره به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .

 

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today5
Yesterday1099
Total818455

Visitor Info

  • IP: 3.233.215.231

1398-12-09

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir