wrapper

اخبار شرکت

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز نمایندگان وزارت راه و شهرسازی از جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان نیایش عیادت کردند.

هیأت عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری  و جمعی از بسیجیان وزارت راه و شهرسازی در این دیدار صمیمانه از جانبازان معزز دارای مشکلات اعصاب و روان بستری شده در بخشهای مختلف این بیمارستان عیادت کرده و با توضیحات سرکار خانم دکتر زارعی(ریاست بیمارستان) در جریان روند درمانی ایشان قرار گرفتند.

گفتنی است در این دیدار صمیمی جناب آقای دکتر معصومی فرستاده ویژه نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحاتی درخصوص مشکلات جسمی و روحی جانبازان به هیأت بازدید کننده فرمودند که مقرر شد با دستورات جناب آقای مهندس رستمی  عضو هیات مدیره  شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران اقدامات لازم در حوزه های مختلف پیگیری و اقدام شوند.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today76
Yesterday553
Total815266

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir