wrapper

اخبار شرکت

شرکت بازآفرینی شهری ایران در دومین «جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران» موفق به دریافت لوح برتر ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، حبیب خراسانی، رئیس مرکز مطالعات کاربردی و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران شب گذشته در مراسم دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران که در سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد به نیابت از مهندس هوشنگ عشایری، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران این جایزه را دریافت کرد.

در دومین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران با ارزیابی شرکت‌های دولتی توسط بخش خصوصی، شرکت بازآفرینی شهری ایران موفق به دریافت لوح برتر شد.

خاطرنشان می‌شود، دومین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری ایران همچنین برخی از شرکت‌ها و ارگان‌ها، برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش، معرفی مسئولیت اجتماعی شرکت و تبیین اهمیت آن، بهبود فضای کسب و کار کشور از دید سرمایه‌گذاران خارجی و نهادهای بین المللی، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها، تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران اعلام شد.

تبادل اطلاعات و همفکری به منظور مشخص کردن چالش‌ها و ریسک‌های اجتماعی و زیست محیطی بنگاه‌ها از دیگر اهداف برگزاری جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران برای دومین بار متوالی در نظر گرفته شده است.

گفتنی ا‌ست، جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران به دنبال تقویت همکاری‌های مشترک میان بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌های مردم نهاد، خلق الگو و مدل‌های مناسب فعال شده است.

بر اساس این گزارش، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شرکت‌کنندگان در جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران ملزم بودند مستنداتی از جمله ارسال فیلم،عکس از کمپین یا برنامه ارائه شده، مستنداتی مرتبط با زمان و مکان برگزاری کمپین، جامعه هدف اجرایی، هزینه و منابع صرف شده و بازخورده کمپین اجرا شده به دبیرخانه ارائه دهند.

شب گذشته این رویداد با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری ایران، اتحادیه اروپا(شبکه مسئولیت اجتماعی) و چند ارگان و سازمان دیگر، توسط دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی با هدف بررسی و شناخت دستاوردهای این بنگاه‌ها برگزار شد.

شایان ذکر است، در حاشیه برگزاری جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران، نمایشگاهی شامل تجربیات مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها در ابعاد راهبری و هیئت مدیره، کارکنان، بازار و صنعت، محیط زیست و سایر ابعاد مورد توجه این جایزه، برگزار شد.

بر این اساس، طی فراخوانی از شرکت‌های دارای تجربه مسئولیت‌پذیری اجتماعی شرکتی همچنین از سازمان‌های مردم نهاد که تجربه همکاری مشترک با بنگاه‌های اقتصادی را دارند، خواسته شد تجربیات و دستاوردهای خود را در این زمینه به نمایش بگذارند.

در ادامه برگزاری این همایش، به برگزیدگان جوایزی شامل جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی بر اساس ارزیابی میدانی و نظر هیئت داوران، جایزه بهترین غرفه ارائه کننده گزارش مسئولیت اجتماعی بر اساس آرای بازدیدکنندگان و جایزه بهترین طرح و برنامه مسئولیت اجتماعی بر اساس آرای مردم اهدا شد.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today174
Yesterday746
Total767279

Visitor Info

  • IP: 3.231.212.98

1398-09-25

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir