wrapper

اخبار شرکت

شرکت بازآفرینی شهری ایران در نظر دارد فرایند مدیریت بازاریابی و فروش اراضی، املاک و مستحدثات خود را در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، تهران، فارس و گلستان از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی توانمند و دارای سابقه موثر در عرصه کارگزاری فروش املاک و مستغلات واگذار کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، متقاضیان می توانند از 16تا 22 تا مرداد ماه نسبت به دریافت اسناد مناقصه و فرمهای ارزیابی کیفی اقدام کنند. همچنین براساس این گزارش زمان تحویل پیشنهادها در ساعات اداری 23مرداد تا  اول شهریور ماه جاری اعلام شده است.

 گفتنی است؛ جلسه گشایش پاکات "الف" و "ب" در روز یکشنبه 4 شهریور ماه  ساعت 11 صبح در شرکت بازآفرینی شهری ایران، به نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51، طبقه چهارم برگزار می‌شود.

در این گزارش آمده است ؛ پاکات "ج" آن دسته از پیشنهاد دهندگان که حائز حداقل امتیاز فنی لازم (60 امتیاز) شده‏اند، همان روز ساعت14 در شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی ذکر شده به شرحی که در اسناد مناقصه قید شده است، بازگشایی می‌شود.

شایان ذکراست ، متقاضیان می‌توانند اسناد مربوطه را بر اساس شرایط که در ادامه به آن اشاره شده است، تکمیل و ارسال کنند.

1- بررسی شرايط و سوابق متقاضیان براساس ضوابط فنی مورد نظر شركت (مطابق اسناد ارزیابی کیفی) انجام می‌پذيرد.

2- چنانچه متقاضیان، برای بیش از یک استان تمایل به شرکت در مناقصه خدمات کارگزاری را داشته باشند باید الزاما برای هر استان به تفکیک، اسناد مناقصه مجزا تهیه کنند و اسناد و پاکات تکمیل شده برای هر استان را جداگانه تحویل دهند.

3- به پیشنهادهای فاقد امضاء، مشروط، مخدوش و پیشنهادهایی که بعد از انقضای مدت مقرر در فراخوان واصل شود و همچنین پیشنهادهای فاقد سپرده، دارای سپرده مخدوش، سپرده کمتر از میزان مقرر، چک شخصی و نظایر آن و نقص در محتویات پاکت "ب" و عدم امضای قرارداد و اسناد توسط صاحبان امضا به هیچ وجه مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4- شركت در رد يا قبول پیشنهادات رسیده مختار است.

 متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به بخش (مناقصات و مزایده ها) پرتال شرکت بازآفرینی شهری ایران به آدرس http://tender-udrc.ir/new و یا با شماره های 87572381-021 و 87572398-021 تماس حاصل کنند.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today330
Yesterday544
Total796119

Visitor Info

  • IP: 18.232.51.247

1398-11-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir