wrapper

اخبار شرکت

رئیس مرکز مطالعات کاربردی و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران:

رئیس مرکز مطالعات کاربردی و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران، از موافقت سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با پیشنهاد شرکت بازآفرینی شهری ایران مبنی بر نحوه ورود سمن ها به فرآیند بازآفرینی در کشور، خبر داد.

حبیب خراسانی در گفتگو با روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، با اعلام این خبر، اظهار داشت: در نشست «تدوین الگوی همکاری و مشارکت هم افزای دولت و سازمان های مردم نهاد» که در وزارت کشور برگزار شد، برنامه های شرکت بازآفرینی شهری ایران در خصوص تعیین تکلیف سمن ها در فرآیند بازآفرینی شهری ایران و استفاده حداکثری از این ظرفیت، ارائه شد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد پیشنهاد مشترکی توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران و سازمان اجتماعی وزارت کشور مبنی بر نحوه همکاری سمن ها به طور نظام مند در بازآفرینی، ارائه شود.

به گفته رئیس مرکز مطالعات کاربردی و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران، برای بررسی این محورها، کارگروه مشترکی با حضور شرکت بازآفرینی شهری ایران، سازمان امور اجتماعی و سازمان شهرداری های وزارت کشور تشکیل خواهد شد که نحوه تعامل از طریق این کارگروه پیش رود و بسته ای برای ارائه به ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار، ارائه شود.

خراسانی گفت: در نهایت، مصوبه ای از ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار برای ورود حداکثری سمن ها به بازآفرینی شهری دریافت می کنیم.

وی تاکید کرد: سازمان امور اجتماعی کشور به نمایندگی از وزارت کشور موافقت خود را با کلیات پیشنهادی شرکت بازآفرینی شهری ایران، اعلام کرد و بر این اساس قرار شد برای بررسی جزییات این پیشنهاد کارگروهی تشکیل شود.

همچنین فیروزه صابر، دبیر کارگروه تشکل های مردم نهاد(سمن) ستاد ملی بازآفرینی در گفتگو با روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران در خصوص جزئیات نشست تدوین الگوی همکاری و مشارکت هم افزای دولت و سازمان های مردم نهاد که در وزارت کشور برگزار شد، توضیح داد: پروژه مشترکی بین شرکت بازآفرینی شهری ایران و شبکه ملی موسسات نیکوکاری و خیریه با عنوان تدوین الگوی همکاری و مشارکت هم افزای دولت و سازمان های مردم نهاد در حال انجام است.

وی افزود: این پروژه به اتمام رسیده و تبدیل به سلسله پیشنهاداتی به عنوان چارچوب همکاری و تعامل بین سمن ها و دولت شد.

مدیرعامل شبکه ملی موسسات نیکوکاری ادامه داد: خروجی این کارگروه در ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار مصوب خواهد شد. این مصوبه نوع تعامل و همکاری با سمن ها را مشخص می کند و به عنوان دستورالعمل از آن استفاده می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today449
Yesterday507
Total792356

Visitor Info

  • IP: 18.232.55.175

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir