wrapper

اخبار شرکت

63 محله هدف در استان تهران شناسایی شده و در دستور کار تدوین برنامه اقدام مشترک دستگاههای متولی پروژه های بازآفرینی این استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمد زاده، مدیرکل راه و شهرسازی تهران با اعلام این خبر گفت: در شهر تهران 18 محله هدف و در شهرستانهای استان، 45 محله هدف شناسایی و به منظور تدوین برنامه اقدام و عمل مشترک با دستگاههای مرتبط ارائه و مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

وی ادامه داد: به همین منظور، فرمانداران و شهرداران شهرستانهای استان به ترتیب به عنوان روسا و دبیران ستادهای بازآفرینی شهرستانی همچنین شهردار و مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در کسوت رئیس و دبیر ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران باید اقدامات و پروژه های لازم در مقیاس شهر تهران و شهرستانها را با توجه به ضرورت و ضریب تاثیرگذاری آن بر کیفیت زندگی شهروندان مستقر در محلات هدف، در افق برنامه ششم توسعه پس از اولویت بندی و با تعیین سهم دستگاهها و نقش آنها در فرآیند اقدامات بازآفرینی و در صورت تصویب در ستادهای بازآفرینی استانی و کلانشهر تهران در دستور کار قرار دهند.

محمدزاده، بهسازی و توسعه شبکه تاسیسات فضاهای شهری، توسعه خدمات روبنایی،مرمت و بهره برداری مجدد از ابنیه تاریخی، ارزشمند و مدیریت اعطای تسهیلات نوسازی مسکن و اجرای پروژه های نوسازی در محدوده محلات هدف را از جمله مجموعه اقداماتی دانست که دستگاههای متولی بنابر وظایف خود باید آنها را اجرایی کنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today340
Yesterday544
Total796129

Visitor Info

  • IP: 18.232.51.247

1398-11-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir