wrapper

اخبار شرکت

شرکت بازآفرینی شهری ایران 1000 جلد کتاب با موضوع بازآفرینی شهری به کتابخانه های عمومی استان تهران اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، 13 عنوان کتاب در یک هزار جلد با هدف توسعه و ترویج فرهنگ بازآفرینی توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران به کتابخانه های عمومی استان تهران اهدا شد.

برخی عناوین کتاب های اهدا شده شامل «برنامه های حفاظت از شهرهای تاریخی»، «مجموعه داستان های خانه مادربزرگ»، «گذشته و آینده هسته تاریخی بارسلون»، «تسهیلگری در تهران»، «ارتقای کیفیت زندگی در مناطق فرسوده شهری؛ آموزه های پروژه لودا»، «توانمندسازی شهروندان در سکونتگاه های تصرفی؛ دولت محلی، جامعه مدنی و کاهش فقر شهری» و «درس آموزه هایی از بازآفرینی فضاهای شهری؛ رودکنارها» است.

«کاوش در مفهوم مکان سازی نیازها، فرصت ها و دارایی ها»، «تحلیل هدفمند آثار مسابقه شهر من، محله من»، «خانه های تاریخی بندر کنگ»، «مسکن فقرا در شهرهای آسیایی»، «سازمان های اجتماع محور» و «رویکردهای اصلی حفاظت و احیای محدوده های تاریخی-فرهنگی» از دیگر عناوین کتابهای اهدا شده هستند.

 

گفتنی است، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران با اهدای لوح از هوشنگ عشایری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به مناسبت اهدای این کتاب ها تقدیر و قدردانی به عمل آورد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today39
Yesterday507
Total791946

Visitor Info

  • IP: 3.83.32.171

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir