wrapper

اخبار شرکت

اولین نشست از سلسله نشست های دفتر هجدهم با موضوع "قزوین در مسیر بازآفرینی" برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، اولین نشست از سلسله نشست های دفتر هجدهم با موضوع "قزوین در مسیر بازآفرینی" دوشنبه، 23 مهرماه 1397 ساعت 14 در سالن اجتماعات شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار می شود.

منا عرفانیان سلیم، دبیر پانل خواهد بود و آقایان محسن حبیبی، علیرضا خزائلی، محمد نادرمحمدزاده و بیدا میرحسینی سخنرانی خواهند کرد.

 شایان ذکراست، رویکرد بازآفرینی شهری رویکردی شهرنگر است و پیشبرد اهداف، سیاست ها و برنامه ها و طرح های این رویکرد در گونه ها و مقیاس های مختلف در شهرهای کشور دنبال می شود. لازمه تحقق این رویکرد، جلب مشارکت کنشگران و ترویج این گفتمان به منظور دستیابی به فهم مشترک از این اقدامات است. شرکت بازآفرینی شهری ایران در چارچوب قوانین فرادست و اساسنامه خود، این فعالیت را دنبال کرده و برگزاری سلسله نشست های تخصصی یکی از این اقدامات به شمار می رود.

در این راستا تاکنون بیش از 120 نشست با موضوعات مختلف، مرتبط با موضوع شهر و بازآفرینی برگزار شده است. نشست های تخصصی پیش رو با تمرکز بر شهرهای کشور و با هدف معرفی مشخصه ها و اقدامات در دست انجام و بررسی آنها در چارچوب سیاست بازآفرینی برگزار خواهد شد.

گفتنی است، گواهی حضور برای کارشناسان و دانشجویان با شرکت در سلسله نشست های دفتر هجدهم و در نشست پایانی با هماهنگی و توسط تیم اجرایی صادر خواهد شد.

از تمامی کارشناسان ، اساتید و علاقمندان دعوت می شود برای حضور در این پانل به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51، طبقه چهارم، سالن اجتماعات شرکت بازآفرینی شهری ایران مراجعه کنند.

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today80
Yesterday804
Total761415

Visitor Info

  • IP: 35.170.81.210

1398-09-18

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir