wrapper

اخبار شرکت

به مناسبت روز جهانی شهرها، نشست تخصصی "شهرهای تاب آور" در خانه گفتمان شهر تهران، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، در این نشست، رحیم سرور، شیوا حاتمی، زهرا غفوری، ابوالقاسم عظیمی، فرانک رسولی و علیرضا نژادبابا به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین، در این نشست، محمد سعید ایزدی، معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهر سازی، منا عرفانیان، عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران، سیامک مقدم، مدیر برنامه اسکان بشر ملل متحد در ایران و زهرا نژاد بهرام، عضو شورای شهر تهران به عنوان اعضای پنل حضور خواهند داشت.

شایان ذکراست، در نشست شهرهاي تاب آور، پنج محور اقدامات در حوزه اقلیم، ارتقای سکونتگاه های غیررسمی، تاب آوری اقتصادی و اجتماعی، حکمروايی و تمرکززدایی و بحران های شهری انسانی از جمله موضوعاتی هستند که به بحث و تبادل نظر گذاشته مي شوند.

این نشست، روز سه شنبه مورخ 97.8.15 از ساعت ۱۶ تا 19در خانه گفتمان شهر تهران، واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، پلاک 514 برگزار می شود.

 لازم به ذکر است، حضور براي علاقمندان در اين نشست آزاد است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today78
Yesterday553
Total815268

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir