wrapper

اخبار شرکت

دومین نشست از سلسله نشست های دفتر هجدهم با موضوع "همدان در مسیر بازآفرینی" برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، دومین نشست از سلسله نشست های دفتر هجدهم با موضوع "همدان در مسیر بازآفرینی" دوشنبه، 21 آبان ماه جاری از ساعت 14 به همت شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار می شود.

در این نشست، محمدسعیدایزدی، معاون شهر سازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، حسن سجاد زاده، عضو هیت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان، مجید یوسفی نوید، معاون شهر سازی و معماری شهرداری همدان، امیر شهاب رضویان، فیلمساز، کارگردان و کنشگر حوزه میراث فرهنگی و سید مصطفی موسوی، رئیس مجمع سمن های استان همدان سخنرانی خواهند کرد و منا عرفانیان سلیم هم دبیر این نشست خواهد بود.

رویکرد بازآفرینی شهری رویکردی شهرنگر است و پیشبرد اهداف، سیاست ها و برنامه ها و طرح های این رویکرد در گونه ها و مقیاس های مختلف در شهرهای کشور دنبال می شود. لازمه تحقق این رویکرد، جلب مشارکت کنشگران و ترویج این گفتمان به منظور دستیابی به فهم مشترک از این اقدامات است. شرکت بازآفرینی شهری ایران در چارچوب قوانین فرادست و اساسنامه خود، این فعالیت را دنبال کرده و برگزاری سلسله نشست های تخصصی یکی از این اقدامات به شمار می رود.

در این راستا تاکنون بیش از 120 نشست با موضوعات مختلف، مرتبط با موضوع شهر و بازآفرینی برگزار شده است. نشست های تخصصی پیش رو با تمرکز بر شهرهای کشور و با هدف معرفی مشخصه ها و اقدامات در دست انجام و بررسی آنها در چارچوب سیاست بازآفرینی برگزار خواهد شد.

گفتنی است، گواهی حضور در سلسله نشست های تخصصی دفتر هجدهم در پایان دفتر با ثبت نام حضار در هر نشست و در دو گروه دانشجویان و کارشناسان صادر خواهد شد.

از تمامی کارشناسان، اساتید و علاقمندان دعوت می شود برای حضور در این نشست به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51، طبقه چهارم، سالن اجتماعات شرکت بازآفرینی شهری ایران مراجعه کنند.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today507
Yesterday965
Total761038

Visitor Info

  • IP: 34.225.194.144

1398-09-17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir