wrapper

اخبار شرکت

نشست مشترک معاون توسعه و مدیریت منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران با کارمندان زن این شرکت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، در این نشست جمعی از بانوان با طرح مسائل و مشکلات شغلی خود خواستار رفع این مشکلات شدند.

 ابراهیم مشهدی، معاون توسعه و مدیریت منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران در این نشست با بیان اینکه موضوعات جنسیتی نباید مانعی برای شایسته سالاری باشد، اظهارکرد: اگر بستر شایسته سالاری در حوزه زنان فراهم شود، قطعا مشارکت جدی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: در شرکت بازآفرینی شهری ایران تصمیم گیری ها عمدتا از بدنه کارشناسی این شرکت که بخش اعظم آن را زنان تشکیل می دهند، نشات می گیرد اما این میزان از مشارکت کافی نیست و ضروری است که بانوان در مدیریت های کلان نیز سهم داشته باشند.

معاون توسعه و مدیریت منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران تاکید کرد: افزایش مشارکت بانوان در تصمیم گیری ها و فعالیت ها عزم جدی خود آنها  را می طلبد و بانوان باید خود نیز این اراده را داشته باشند تا مسائل بنیادی حوزه زنان در شرکت مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در معاونت توسعه و مدیریت منابع شرکت بازآفرینی شهری ایران این آمادگی وجود دارد که نقشه هرم تصمیم سازی و مشارکت زنان در این شرکت با تغییرات جدی همراه شود.

 

مشهدی با اشاره به آمار بالای شهدای زن در حوزه دفاع مقدس، بیان کرد: با وجود نقش پررنگ زنان در این حوزه هیچگاه این آمار در سالیان پس از دفاع مقدس مورد اشاره قرار نگرفته است.

وی گفت: همچنین نقش تاثیرگذار مادران شهدا در حوزه دفاع مقدس توسط رسانه ملی، مشاوران زن در کشور، متولیان موضوع دفاع مقدس در سال های اخیر به درستی مورد توجه قرار نگرفته و این موضوع در کشور مغفول مانده است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today75
Yesterday553
Total815265

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir