wrapper

اخبار شرکت

مراسم ویژه بزرگداشت هفته بسیج با حضور جمع بسیجیان شرکت بازآفرینی شهری ایران و فرماندهی مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهر سازی و هیئت همراه درسالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، در ابتدای این مراسم، حبیب حیدری، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ایثار و جهاد نوسازی شرکت بازآفرینی شهری ایران به شاخص هایی از یک فرد بسیجی از منظر امام (ره ) و مقام معظم رهبری اشاره و گزارشی از عملکرد یکساله این پایگاه ارائه کرد.

در ادامه، ابید، دبیر انجمن روابط بین الملل بسیج در سخنانی کوتاه به دستاوردها و رشادت ها و فعالیت بسیج در دوران جنگ و پس از جنگ را تشریح کرد. ایشان به نقش آموزش و اشاعه فرهنگی در جامعه و انتقال فرهنگ بسیجی به سایر کشورها تاکید کردند.

در پایان این مراسم، پس از اجرای سرود توسط گروه نسیم قدر، از بسیجیان پر تلاش شرکت و تعدادی از اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج ایثار و جهاد نوسازی شرکت تقدیر به عمل آمد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today1
Yesterday968
Total632812

Visitor Info

  • IP: 54.226.4.91

1398-03-03

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir