wrapper

اخبار شرکت

معاون عمران و بهسازی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: به منظور خدمات زیربنایی، روبنایی و توان افزایی استانها، پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال توسط وزارت راه و شهرسازی به استانداران ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، حسن احمدی نوری عصر دیروز در بازدید از پروژه ۳۳۶ واحدی محله باغ خلج از پروژه های بازآفرینی شهری اراک اظهار داشت: پروژه ۳۳۶ واحدی باغ خلج تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این پروژه در قالب مسکن امید با مشارکت ۸۵ درصدی بخش خصوصی و ۱۵ درصد ستاد بازآفرینی شهری اداره راه و شهرسازی استان در حال ساخت است که تاکنون پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است.

احمدی نوری گفت: با ابلاغ وزارت عالی شهرسازی به استانداران به منظور خدمات زیربنایی، روبنایی و توان افزایی استانها ۴۰۰ میلیارد ریال ابلاغ شد و در این راستا در بخش تسهیلات مسکن ۴۱۰ میلیارد ریال دیگر در محلات هدف که از قبل شناسایی شده اختصاص یافته است که استان مرکزی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

معاون عمران و بهسازی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه این پروژه‌ها یک به چهار در حال انجام است، بیان کرد: اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری، با مشارکت راه و شهرسازی، شهرداری و دستگاه‌های زیربنایی انجام و اعتبارات در محلات هدف تزریق می‌شود.

 وی در خصوص پروژه ۵۸ متری نیز اظهار داشت: مسئولیت این پروژه مربوط به معاونت معماری و شهرسازی است که در کمیسیون‌ها و کمیته‌های فنی در دستور کار قرار دارد و مسؤولیت این پروژه با شهرداری، شورای شهر و اداره کل راه و شهرسازی است و در کوتاه‌ترین زمان تصمیم‌گیری در این خصوص انجام و ابلاغ می‌شود.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today451
Yesterday965
Total760982

Visitor Info

  • IP: 34.225.194.144

1398-09-17

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir