wrapper

اخبار شرکت

نخستین دوره آموزشی بازآفرینی شهری و ارتقاء زیست پذیری شهرها با محوریت رودکناره ها با همکاری شرکت باز آفرینی شهری ایران، وزارت نیرو، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به میزبانی شهرداری شهرستان نور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، هدف از برگزاری این دوره آموزشی، ارتقاء ظرفیت های طبیعی با محوریت رودکناره ها با توجه به ضرورت اعاده موجودیت رودخانه‌های استان و ارتقای جایگاه آن‌ها در زندگی شهری و نقش‌پذیری آن‌ها در سازمان فضایی و استخوان بندی شهرهای مازندران اعلام شده است.

در این دوره آموزشی تلاش می شود تا ضمن تاکید بر لزوم توجه مدیریت شهری به ملاحظات و دستورالعمل‌های قانونی در حفاظت از این عرصه‌ها، با تبیین اصول بازآفرینی فضاهای رودکناری و اهمیت نقش‌آفرینی و همکاری مشترک مدیریت شهری و ادارات آب منطقه‌ای و دیگرنهادهای تاثیرگذار برای دستیابی به چشم‌اندازی پایدار از این عرصه‌های طبیعی در شهرهای مازندران تشریح و بیان شود.

همچنین دیدگاه های وزارت نیرو در مواجه با رودخانه های شهری و همچنین موضوع زیست پذیری شهرهای استان مازنداران با تاکید بر طرح های فرادست حفظ و احیاء روخانه های این استان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در این کارگاه آموزشی، فرشاد اسدی، شهردار نور، علی ثباتی، محمدمهدی نوروزیان، مدیرکل دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی، معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، محمد رضا حق جو، استاد دانشگاه مازندران، غزاله جعفری و سمانه خبیری به بیان نقطه نظر و دید گاه های خود خواهند پرداخت.

نخستین دوره آموزشی بازآفرینی شهری و ارتقاء زیست پذیری شهرها با محوریت رودکناره ها، روز چهارشنبه 21 آذرماه جاری در شهرستان نور برگزار می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today58
Yesterday553
Total815248

Visitor Info

  • IP: 35.173.57.84

1398-12-04

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir