wrapper

اخبار شرکت

دوره آموزشی بازآفرینی شهری پایدار ویژه شهرداری های استان البرز در شهر کرج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، این دوره آموزشی با همکاری شرکت باز آفرینی شهری ایران، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اداره کل راه و شهر سازی  استان البرز به میزبانی استانداری البرز برگزار می شود.

هدف از برگزاری این دوره آموزشی، هم اندیشی با مدیریت شهري و حرفه‌مندان، دانش و تجارب حاصل از اقدامات بازآفرینی شهری در استان البرز عنوان شده است.

در این کارگاه آموزشی، عسگری، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز، صفایی فر، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن، محسن حبیبی، استاد دانشگاه تهران و سمانه خبیری، کارشناس شرکت بازآفرینی شهری ایران به بیان نقطه نظر و دیدگاه های خود خواهند پرداخت.

گفتنی است، این دوره آموزشی به صورت مستمر برای شهرداری های سراسر کشور برگزار می شود.

دوره آموزشی بازآفرینی شهری پایدار ویژه شهرداریهای استان البرز، روز یکشنبه 25 آذر ماه جاری در محل استانداری  برگزار می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today137
Yesterday711
Total793396

Visitor Info

  • IP: 18.207.240.35

1398-10-30

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir