wrapper

اخبار شرکت

   چهارمین نشست از دفتر هجدهم سلسله نشست‌های تخصصی شرکت بازآفرینی شهری ایران با موضوع «بیرجند در مسیر بازآفرینی» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، چهارمین نشست از دفتر هجدهم سلسله نشست های تخصصی شرکت بازآفرینی شهری ایران با موضوع "بیرجند در مسیر بازآفرینی" روز دوشنبه 24 دی ماه برگزار می‌شود.

موضوع برگزاری دفتر هجدهم نشست‌های تخصصی شرکت بازآفرینی شهری ایران به بررسی حرکت شهرهای ایران در مسیر بازآفرینی شهری پایدار اختصاص داده‌ شده است که این جلسه با حضور بهمن ادیب زاده، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، مجید روستا، عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران، حاج حسین خیریه، کارآفرین نمونه شهر بیرجند، مسعود حمزه ای، مدیرکل دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی و محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند برگزار می‌شود.

از علاقه مندان دعوت می شود برای شرکت در این نشست به نشانی میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 51 شرکت بازآفرینی شهری ایران مراجعه کنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today548
Yesterday507
Total792455

Visitor Info

  • IP: 3.233.219.101

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir