wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی از کارمندان زن شرکت بازآفرینی شهری ایران خواست تا در تحقق اهداف و ماموریت های شرکت و برنامه ملی بازآفرینی شهری مشارکت حداکثری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان در مراسم ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن که امروز در شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، گفت: ریحانه النبی، کوثر نبی، ام ابیها که برخی از القاب حضرت فاطمه (س) هستند، بار معانی مهمی را در بر دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: القاب حضرت فاطمه(س) نشان از منزلت بالا و جایگاه معنوی ایشان دارد و همه بانوان با تلاش و کوشش می توانند برخی از این ویژگی ها را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: کوثر به معنای خیر عظیم است و وقتی فاطمه زهرا (س) کوثر نامیده می شود، یعنی سراسر وجوش خیر و برکت است و در واقع همه بانوان با خیر و برکت ارتباط ویژه ای دارند.

وی با اشاره به لقب ریحانه النبی حضرت فاطمه (س)، تصریح کرد: گل ریحان در اوج طراوت، زیبایی و بوی خوش است و بانوان می توانند با وجود خود کانون خانواده را مشحون و سرشار از این صفات کنند.

پژمان با اشاره به اینکه فعالیت هایی که روی دوش بانوان است از فعالیت های آقایان دشوارتر است، گفت: این فعالیت ها نیازمند انعطاف پذیری، صبوری و ظرفیت بالاست.

وی افزود: زنان نباید نقش و وظایف روزمره خود در خانواده را فراموش کنند و باید به عنوان لنگر زندگی و واحد اجتماعی نقش کلیدی خود را ایفا کنند.   

معاون شرکت بازآفرینی شهری ایران، اظهارکرد: بانوان باید برای ایفای نقش های کلیدی به ابعاد وجودی خود توجه جدی داشته باشند.  

وی گفت: اگر امروز با ضعف نیروهای انسانی در ابعاد مختلف مواجهیم و اگر دچار توسعه نیافتگی یا مشکلات عدیده ای هستیم به دلیل نبود نیروی انسانی با دانش، فهیم و منصف است که باید در دامان چنین بانوانی پرورش پیدا کنند.

پژمان گفت: یکی از پارامترهایی که باید به آن توجه کرد و مانع آن شد، منحصر کردن زنان به انجام امور خانه، فعالیت های تکراری و روزمره است.

 مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به اینکه مردان باید قدرشناس بانوان باشند، خطرنشان کرد: آرزو می کنیم مردان جامعه به اندازه ای فهیم باشند که شرایط زنان را درک کنند و قدرشناسی کامل را در عمل از زنان به جا بیاورند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان از همکاران زن شرکت بازآفرینی شهری ایران خواست تا در تحقق اهداف و ماموریت های شرکت و برنامه ملی بازآفرینی شهری مشارکت حداکثری داشته باشند.

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today328
Yesterday1289
Total762952

Visitor Info

  • IP: 3.94.129.211

1398-09-19

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir