wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی از کارمندان زن شرکت بازآفرینی شهری ایران خواست تا در تحقق اهداف و ماموریت های شرکت و برنامه ملی بازآفرینی شهری مشارکت حداکثری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان در مراسم ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن که امروز در شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شد، گفت: ریحانه النبی، کوثر نبی، ام ابیها که برخی از القاب حضرت فاطمه (س) هستند، بار معانی مهمی را در بر دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: القاب حضرت فاطمه(س) نشان از منزلت بالا و جایگاه معنوی ایشان دارد و همه بانوان با تلاش و کوشش می توانند برخی از این ویژگی ها را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: کوثر به معنای خیر عظیم است و وقتی فاطمه زهرا (س) کوثر نامیده می شود، یعنی سراسر وجوش خیر و برکت است و در واقع همه بانوان با خیر و برکت ارتباط ویژه ای دارند.

وی با اشاره به لقب ریحانه النبی حضرت فاطمه (س)، تصریح کرد: گل ریحان در اوج طراوت، زیبایی و بوی خوش است و بانوان می توانند با وجود خود کانون خانواده را مشحون و سرشار از این صفات کنند.

پژمان با اشاره به اینکه فعالیت هایی که روی دوش بانوان است از فعالیت های آقایان دشوارتر است، گفت: این فعالیت ها نیازمند انعطاف پذیری، صبوری و ظرفیت بالاست.

وی افزود: زنان نباید نقش و وظایف روزمره خود در خانواده را فراموش کنند و باید به عنوان لنگر زندگی و واحد اجتماعی نقش کلیدی خود را ایفا کنند.   

معاون شرکت بازآفرینی شهری ایران، اظهارکرد: بانوان باید برای ایفای نقش های کلیدی به ابعاد وجودی خود توجه جدی داشته باشند.  

وی گفت: اگر امروز با ضعف نیروهای انسانی در ابعاد مختلف مواجهیم و اگر دچار توسعه نیافتگی یا مشکلات عدیده ای هستیم به دلیل نبود نیروی انسانی با دانش، فهیم و منصف است که باید در دامان چنین بانوانی پرورش پیدا کنند.

پژمان گفت: یکی از پارامترهایی که باید به آن توجه کرد و مانع آن شد، منحصر کردن زنان به انجام امور خانه، فعالیت های تکراری و روزمره است.

 مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به اینکه مردان باید قدرشناس بانوان باشند، خطرنشان کرد: آرزو می کنیم مردان جامعه به اندازه ای فهیم باشند که شرایط زنان را درک کنند و قدرشناسی کامل را در عمل از زنان به جا بیاورند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان از همکاران زن شرکت بازآفرینی شهری ایران خواست تا در تحقق اهداف و ماموریت های شرکت و برنامه ملی بازآفرینی شهری مشارکت حداکثری داشته باشند.

 

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today126
Yesterday424
Total717764

Visitor Info

  • IP: 34.237.76.91

1398-06-31

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir