wrapper

اخبار شرکت

تهیه طرح‌های مطالعاتی، اجرای پروژه‌های ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی، اعطای تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده، تشکیل جلسات‌ ستادبازآفرینی و تدوین برنامه اقدام مشترک از مهمترین اقدامات انجام یافته در حوزه بازآفريني شهري آذربایجان‌غربی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های ساماندهی و توانمندسازی بافت‌های ناکارآمد استان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران در مدرسه تاریخی هدایت ارومیه برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر شرح اقدامات انجام شده در حوزه بازآفرینی شهری در خصوص مسائل طرح‌های انتقال و ساماندهی پادگان ارومیه، مطالعات بافت‌های فرسوده، ساماندهي مساکن زیرکوهی شهر ماکو، طرح میدان امام خمینی (ره)، پروژه مسکونی و تجاری شهید اسرافیلی و مجتمع مسکونی شهید باهنر بحث و تصمیم‌گیری شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این جلسه بر امکان‌سنجی همه‌جانبه طرح‌های بازآفرینی از سوی توسعه گران تاکید کرد و گفت: روند اجرای برنامه جامع بازآفريني شهري باید شفاف و روشن برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

سید محمد پژمان با اشاره به ضرورت بهسازی و نوسازی در بافت‌های ناکارآمد، تصریح کرد: رویکرد اصلی بازآفرینی شهری بر انجام اقدامات موردی است که محرک توسعه و اصلاح در بافت های ناکارآمد باشند .

وی با بیان اینکه رعایت توازن در شهر به عنوان یک اصل مهم شناخته شده است، اظهار کرد: در کلیه مناطق شهر منوط به متعادل سازی و بهسازی بافت های ناکارآمد است .

پژمان یادآور شد: رویکرد ارزش آفرینی در مناطق کم‌برخوردار شهری و هسته مرکزی برنامه بازآفرینی شهری محسوب می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today6
Yesterday828
Total766365

Visitor Info

  • IP: 3.234.214.179

1398-09-24

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir