wrapper

اخبار شرکت

تهیه طرح‌های مطالعاتی، اجرای پروژه‌های ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی، اعطای تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده، تشکیل جلسات‌ ستادبازآفرینی و تدوین برنامه اقدام مشترک از مهمترین اقدامات انجام یافته در حوزه بازآفريني شهري آذربایجان‌غربی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های ساماندهی و توانمندسازی بافت‌های ناکارآمد استان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران در مدرسه تاریخی هدایت ارومیه برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر شرح اقدامات انجام شده در حوزه بازآفرینی شهری در خصوص مسائل طرح‌های انتقال و ساماندهی پادگان ارومیه، مطالعات بافت‌های فرسوده، ساماندهي مساکن زیرکوهی شهر ماکو، طرح میدان امام خمینی (ره)، پروژه مسکونی و تجاری شهید اسرافیلی و مجتمع مسکونی شهید باهنر بحث و تصمیم‌گیری شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این جلسه بر امکان‌سنجی همه‌جانبه طرح‌های بازآفرینی از سوی توسعه گران تاکید کرد و گفت: روند اجرای برنامه جامع بازآفريني شهري باید شفاف و روشن برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

سید محمد پژمان با اشاره به ضرورت بهسازی و نوسازی در بافت‌های ناکارآمد، تصریح کرد: رویکرد اصلی بازآفرینی شهری بر انجام اقدامات موردی است که محرک توسعه و اصلاح در بافت های ناکارآمد باشند .

وی با بیان اینکه رعایت توازن در شهر به عنوان یک اصل مهم شناخته شده است، اظهار کرد: در کلیه مناطق شهر منوط به متعادل سازی و بهسازی بافت های ناکارآمد است .

پژمان یادآور شد: رویکرد ارزش آفرینی در مناطق کم‌برخوردار شهری و هسته مرکزی برنامه بازآفرینی شهری محسوب می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today42
Yesterday523
Total734250

Visitor Info

  • IP: 3.231.228.109

1398-08-02

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir