wrapper

اخبار شرکت

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: یکی از ارکان برنامه بازآفرینی شهری که مورد تاکید ریاست جمهوری است و از سال قبل هم آغاز شده، محله محور بودن این برنامه است .

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، محمد نهاوندیان در آئین گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس سازمان نوسازی شهر تهران، اظهارکرد: یکی از نکاتی که ریاست جمهوری نیز برآن تاکید داشته اند و از سال قبل شروع شده، محله محور بودن و رسیدگی به بافتهای فرسوده در برنامه بازآفرینی شهری است.

وی بیان کرد: امیدواریم در نوسازی بافت‌های فرسوده با برنامه‌ریزی انجام شده و بهره‌گیری از امکاناتی که در مصوبه هیأت وزیران پیش بینی شده است، بتوانیم گام‌های مؤثری در این زمینه برداریم.

معاون اقتصادی رییس جمهورگفت: دولت در مصوبه خود، زمین‌های دولتی را با اولویت در اختیار این طرح قرار داده و منابعی برای یارانه تسهیلات بانکی در مرحله ساخت برای توسعه گران تخصیص داده است.

نهاوندیان ادامه داد: منابع تخصیص داده شده به عنوان یارانه تسهیلات بانکی برای توسعه‌گران قطعاً می‌تواند زمینه گام‌های بلند در حوزه نوسازی بافت‌های فرسوده را فراهم کند.

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور بیان کرد، گفت: در طرح مسکن امید توقع پیشگامی شهر تهران را داشته و داریم. انشاالله این طرح با سرعت بیشتری به پیش برود و تهران به عنوان الگویی برای سایر شهرها باشد.

وی گفت: متاسفانه در خصوص ساخت و سازها و صدور مجوزها در مسیل ها  غفلت‌هایی انجام شده و بر اساس گفته شهرداری تهران، در برخی موارد به دنبال گرفتن حکم قضائی هم رفته اند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today45
Yesterday507
Total791952

Visitor Info

  • IP: 3.83.32.171

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir