wrapper

اخبار شرکت

معاون برنامه ریزی و اقتصاد شرکت بازآفرینی شهری ایران از ابلاغ ساختار مجری ماده 6 قانون ساماندهی با هدف مدیریت یکپارچه فرآیند شناسایی و انتقال اراضی دولتی در راستای اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، امیرحسین قزوینی با اشاره به مطلب فوق گفت: طرح امید برنامه ملی بازآفرینی شهری در جلسه مورخ 1396/11/19 ستاد ملی بازآفرینی توسط رئیس جمهور ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از ارکان اصلی اجرای طرح امید، شناسایی اراضی و املاک وزارتخانه ها، شرکت ها و موسسات دولتی واقع در محله ها و محدوده های هدف بازآفرینی شهری و انتقال مالکیت آنها به وزارت راه و شهرسازی (شرکت بازآفرینی شهری ایران) به موجب ماده (6) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و ماده (9) آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری مصوب1397/3/10 هیات وزیران است؛ به منظور هدفمند کردن و ایجاد انسجام و یکپارچگی در انجام امور و هماهنگی با سایر دستگاه های دولتی و نهادهای قانونی به منظور تسریع در انجام دستور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در خصوص در اختیار گرفتن اراضی دولتی، مجری ماده 6 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در ساختار اداری شرکت بازآفرینی شهری ایران با شرح وظایف مشخص و با ابلاغ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شکل گرفت و شروع به کار کرد.

در پایان قزوینی ابراز امیدواری کرد که از طریق ساختار ایجاد شده، به سرعت با همکاری واحدهای مختلف شرکت بازآفرینی شهری ایران و ایجاد تعامل مناسب با دستگاه های دولتی و حاکمیتی به ویژه وزارت راه وشهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، استانداری ها و سایر دستگاه های دولتی، عمومی و حاکمیتی، در انجام برنامه بازآفرینی شهری مورد تأکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور گام های عملی مهمی برداریم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today543
Yesterday507
Total792450

Visitor Info

  • IP: 3.233.219.101

1398-10-28

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir