wrapper

اخبار شرکت

معاون برنامه ریزی و اقتصاد شرکت بازآفرینی شهری ایران از ابلاغ ساختار مجری ماده 6 قانون ساماندهی با هدف مدیریت یکپارچه فرآیند شناسایی و انتقال اراضی دولتی در راستای اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، امیرحسین قزوینی با اشاره به مطلب فوق گفت: طرح امید برنامه ملی بازآفرینی شهری در جلسه مورخ 1396/11/19 ستاد ملی بازآفرینی توسط رئیس جمهور ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از ارکان اصلی اجرای طرح امید، شناسایی اراضی و املاک وزارتخانه ها، شرکت ها و موسسات دولتی واقع در محله ها و محدوده های هدف بازآفرینی شهری و انتقال مالکیت آنها به وزارت راه و شهرسازی (شرکت بازآفرینی شهری ایران) به موجب ماده (6) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و ماده (9) آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری مصوب1397/3/10 هیات وزیران است؛ به منظور هدفمند کردن و ایجاد انسجام و یکپارچگی در انجام امور و هماهنگی با سایر دستگاه های دولتی و نهادهای قانونی به منظور تسریع در انجام دستور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در خصوص در اختیار گرفتن اراضی دولتی، مجری ماده 6 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در ساختار اداری شرکت بازآفرینی شهری ایران با شرح وظایف مشخص و با ابلاغ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت شکل گرفت و شروع به کار کرد.

در پایان قزوینی ابراز امیدواری کرد که از طریق ساختار ایجاد شده، به سرعت با همکاری واحدهای مختلف شرکت بازآفرینی شهری ایران و ایجاد تعامل مناسب با دستگاه های دولتی و حاکمیتی به ویژه وزارت راه وشهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، استانداری ها و سایر دستگاه های دولتی، عمومی و حاکمیتی، در انجام برنامه بازآفرینی شهری مورد تأکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور گام های عملی مهمی برداریم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today53
Yesterday828
Total766412

Visitor Info

  • IP: 3.231.229.89

1398-09-24

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir