wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیچیدگی ها و دشواری‌های فعالیت های حوزه بازآفرینی شهری، گفت: گردش کار کوتاه و افزایش سرعت فعالیت ها ضروری است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان دیروز در دیدار با استاندار مرکزی با اشاره به متمرکز بودن اختیارات در ستاد و مرکز، اظهارکرد: به دلیل فاصله، مدیران استان برای حل مسائل خود در این حوزه در حال رفت و آمد هستند و این مساله به نوبه خود آسیب رسان و متوقف کننده است.

وی ادامه داد: با وجود پیچیدگی ها و دشواری‌هایی که در حوزه بازآفرینی شهری کشور وجود دارد، گردش کار کوتاه و افزایش سرعت فعالیت ها بسیار ضروری است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران بیان کرد: با توجه به ظرفیت و توانمندی مدیران استان و پاسخگویی دلسوزانه آن‌ها به مردم باید تکیه و اعتماد بیشتر به آن‌ها داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تمامی اختیارات خود در هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری را به هیئت اجرایی استان تفویض کردیم تا در این زمینه با هدایت استانداران کارها را به سرعت انجام دهند و در خصوص منابع، کاربری‌ها، انواع رویکردها و… تصمیم گیری کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه حوزه سیاست گذاری و تصمیم گیری ها و مسائل کلان ملی به هیئت اجرایی استان انتقال پیدا خواهد کرد، اظهار امیدواری کرد: تا با کوتاه شدن فاصله تصمیم گیری ها و اقدامات و تشخیص درست نسبت به ضرورت‌ها و اولویت‌ها رضایتمندی مردم بیشتر فراهم شود و مشارکت مردم در حوزه نوسازی بافت‌های فرسوده افزایش پیدا کند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

ارتباط با مدیرعامل

ستاد خبری مدیریت حراست

شماره پیامگیر صوتی : 88889996

شماره تماس دفتر مدیریت حراست: 88877961

شماره نمابر: 88662726

پست الکترونیکی: herasat@udrc.ir

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today519
Yesterday815
Total763958

Visitor Info

  • IP: 18.207.238.169

1398-09-20

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir